Maciej Kurzajewski ma tatuaż. Przypomina mu o nieudanym małżeństwie z Pauliną Smaszcz

Choć związek Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz rozpadł się trzy lata temu, to media wciąż huczą o ich relacji. Teraz dziennikarz odsłonił w telewizji tatuaż z imieniem byłej żony. Ma też inną pamiątkę na ciele na znak ich związku. Nie wstydzi się tego pokazywać przy Katarzynie Cichopek.

Gdy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali o swoim rozwodzie w 2022 roku wszyscy byli w szoku. Niedługo później fanów czekało kolejne zdziwienie. Aktorka związała się z Maciejem Kurzajewskim, z którym prowadzi program "Pytanie na śniadanie". Warto przypomnieć, że dziennikarz przez lata był w związku małżeńskim z Pauliną Smaszcz. Choć para rozstała się w 2020 roku, do dziś oboje noszą trwałe pamiątki tego etapu swojego życia. Chodzi o symboliczne tatuaże. Maciej Kurzajewski bez krępacji pokazuje je w telewizji przy nowej partnerce.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii, z Kurzajewskim

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Maciej Kurzajewski wytatuował sobie imię byłej żony. Nadal pokazuje pamiątkę

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są ostatnio jedną z najgorętszych par show-biznesu. Choć od pewnego czasu tworzą szczęśliwy związek, nie obyło się bez komplikacji. Oboje mają za sobą nieudane, ale wieloletnie małżeństwa, o których z pewnością nie da się tak szybko zapomnieć. Szczególny problem z odłożeniem wspomnień na bok może mieć Maciej Kurzajewski. Choć mężczyzna zarzeka się, że nie czuje już nic do byłej żony, to na ręce ma nadal wytatuowane jej imię. Zaraz obok widnieją imiona jego synów z poprzedniego związku — Franek i Julek. Mężczyzna najwidoczniej nie wstydzi się tatuażu, ponieważ niedawno w "Pytaniu na śniadanie" prezentował go przy podwiniętych rękawach koszuli. Wszystko przy Kasi Cichopek.

Maciej Kurzajewski nie usunął tatuaży. Paulina Smaszcz uwielbia jeden z nich

Co ciekawe, imię byłej żony to nie jedyna pamiątka z poprzedniego małżeństwa, którą Maciej Kurzajewski nosi na ciele. Dziennikarz ma również na dłoni tatuaż z kotwicą zrobiony z okazji 15. rocznicy ślubu. Paulina Smaszcz ma takie samo zdobienie, o którym przed laty z dumą opowiadała w wywiadach.

[Wytatuowałam - red.] kotwicę na pamiątkę 15. rocznicy ślubu. To też symbol Maćka, który jest dla mnie życiową kotwicą. Kiedy jest źle, trzyma mnie mocno i nie pozwala zabrnąć w smutne rewiry

- mówiła Paulina Smaszcz w rozmowie z dwutygodnikiem "Party". Kilka miesięcy temu Maciej Kurzajewski opublikował zdjęcie ze studia tatuażu z wymownym podpisem.

Noworoczne porządki

- napisał dziennikarz. Zakładano wówczas, że mężczyzna planuje usunąć tatuaże związane z byłą żoną, jednak jak widać, nie zdecydował się na taki krok. Paulina Smaszcz również nosi nadal wspomnianą kotwicę.

 

Może Cię też zainteresować:
Katarzyna Cichopek pozuje nad wodą w zwiewnej sukience na lato. Przebojowa kreacja inspiruje Polki
Tak wyglądała Dorota Wellman jeszcze 30 lat temu. Fani są w szoku. "Ale fryzura!"
Żona premiera zaliczyła wpadkę na ślubie córki. Stylistka Ewa Rubasińska-Laniro ocenia Morawieckich

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.