Projektant wnętrz wygadał się na temat zachcianek Kasi Cichopek. Aktorka jasno określa, czego chce

Jonatan Kliczewski to znany projektant wnętrz, który współpracował z wieloma polskimi gwiazdami. W niedawnym wywiadzie postanowił zdradzić, jak współpracowało mu się z Katarzyną Cichopek. Okazuje się, że praca dla aktorki była zupełnie inna niż wszystkie poprzednie zlecenia.

Jonatan Kilczewski jest znanym architektem i projektantem, który często współpracuje z celebrytami i celebrytkami. Nie tylko bierze udział w programach telewizyjnych, ale i prywatnie pomaga im urządzić wnętrze tak, jak tego chcą. Niedawno miał okazję współpracować z Kasią Cichopek. Teraz opowiada o jej zachciankach.

Zobacz wideo Jonatan Kilczewski projektuje biuro Cichopek. Jest wymagajaca?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Projektant opowiada o doświadczeniach w projektowaniu dla gwiazd. Kasia jest inna

Jonatan Kliczewski w rozmowie dla shownews.pl postanowił opowiedzieć nieco o swojej pracy z polskimi gwiazdami. Jak można się domyślić, większość jego bogatych klientów ma naprawdę spore wymagania. Co ciekawe, rzadko przyznają się, że korzystają z usług projektanta wnętrz.

Gwiazdy raczej nie chcą, żeby mówić o tym, że coś im się projektuje, nie chcą pokazywać tych wnętrz. Zdarzały się osoby, które były bardzo wymagające i kilkukrotnie zmieniały projekt, a nawet meble, które już były we wnętrzu, wjeżdżały i wyjeżdżały ponownie, bo coś tam nie pasowało.

- opowiada Kliczewski w wywiadzie. Jest jednak wyrozumiały, gdyż sam doskonale wie, co oznacza mieć własną wizję i marzenia.

Jeżeli kogoś na to stać i to jest czyjeś wymarzone wnętrze, czy wymarzony dom, to jestem w stanie na to przymknąć oko i to zaakceptować, bo wiem, jak ważne to jest, gdy ktoś urządza swoje takie wnętrze, o którym marzył całe życie.

- stwierdził szczerze. Przy okazji wspomniał o swojej niedawnej współpracy z Katarzyną Cichopek, której projektował między innymi garderobę i biuro. Aktorka jego zdaniem nieco odbiega od typowej klienteli, z którą przyszło mieć mu do czynienia.

Kasia Cichopek jest wymagającą klientką? Projektant zdradza 

Projektant miał do czynienia z wieloma klientami, a większość z nich była wymagająca. Z Katarzyną Cichopek znał się jednak już wcześniej i współpracowali razem przy programie "Operacja aranżacja". Już wtedy zapałał do niej sympatią i szybko się zaprzyjaźnili. Nic dziwnego, że aktorka wybrała do pomocy akurat jego. 

Jeżeli chodzi o klientkę w postaci Kasi, my się świetnie dogadujemy. (...) Kasia jest też osobą, która wie, czego chce. Bardzo jasno określiła mi to, czego chce w tym wnętrzu, a czego nie, jak ma wyglądać, więc tak naprawdę sam proces projektowy przebiegał bardzo szybko.

- wyznał Kliczewski, nie ukrywając prywatnych odczuć co do celebrytki. Projektant wyznał także, czym obecnie się zajmuję.

Zawodowo pomagam Kasi w projektowaniu przestrzeni biurowej, gdzie Kasia będzie nagrywać content na social media.

- zdradził projektant wnętrz. Nie da się zaprzeczyć, że praca z pewnością przebiega mu o wiele szybciej i przyjemniej w towarzystwie osoby, którą dobrze zna i z którą się rozumie. Niewykluczone zatem, że Cichopek jeszcze nie raz zatrudni go do pomocy przy urządzaniu mieszkania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.