Projektant wnętrz zdradza, przez co twoje mieszkanie może wyglądać "tanio". Tego lepiej unikać

Choć niektóre meble i dodatki w sklepie wydają się nam ładne, to jednak po powrocie do domu okazuje się, że niekoniecznie pasują do aranżacji naszego wnętrza. Jeśli chcesz, aby twoje mieszkanie zachwycało, to lepiej posłucha rad projektanta wnętrz i nie popełnij tych trzech błędów.

Projektant wnętrz z TikToka przekazał swoim widzom czego lepiej unikać podczas aranżacji mieszkania. Na opublikowanym filmie podpowiada, przez co wnętrze może wyglądać "tanio". Koniecznie dowiedz się czego unikać. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała, jak urządziła gabinet partnera. Wnętrze ocieka luksusem. Dominuje marmur i mosiężne zdobienia

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Tego projektant radzi unikać. Przez to mieszkanie wygląda "tanio"

Niedawno pewien projektant wnętrz, podzielił się ze swoimi widzami na TikToku kilkoma radami. Jak donosi portal thesun.co.uk, tiktoker Zachary Luke zasugerował między innymi unikanie pasujących zestawów mebli, zamiast tego zalecał bardziej wyselekcjonowany styl. Co to dokładnie oznacza? W sklepach nie raz można znaleźć gotowe zestawy mebli kuchennych lub na przykład biurowych. Niestety, choć na wystawie wyglądają ładnie, w mieszkaniu mogą nie pasować. Trudno jednak ocenić to podczas zakupów. Warto więc dobrać indywidualnie styl oraz kolorystykę. 

Mieszaj różne kolory, tekstury i tkaniny, zamiast decydować się szybko na pasujący zestaw mebli. Kupowanie pełnego zestawu mebli to duży błąd, którego należy unikać

- wyjaśnia Zachary na TikToku. To jednak niejedyna rada, którą podzielił się projektant wnętrz. Warto zwrócić także uwagę na zasłony.

Uważaj na ten typ zasłon. Według projektanta wnętrz psuje wygląd mieszkania

Projektant zwraca uwagę jeszcze na dwa błędy, które często spotyka u swoich klientów w mieszkaniach. Jednym z nich jest fatalny dobór zasłon. Według Zachary'ego, panele zasłonowe z przelotkami wyglądają "tanio". Zamiast nich zasugerował zamontowanie niestandardowych paneli draperii z systemem haczyków i pierścieni, aby uzyskać bardziej nowoczesny, dopracowany wygląd. Natomiast ostatnim błędem, który wskazuje Zachary, jest zbyt duża ilość samodzielnie wykonywanych oraz starych mebli. Według projektanta nawet przy małym budżecie można kupić naprawdę dobre meble oraz akcesoria.

Trzecim błędem, którego należy unikać, to zbyt wiele majsterkowania. Istnieje tak wiele mebli do sypialni czy ceramiki. Koncentrując się zwłaszcza na akcesoriach, można znaleźć wiele niedrogich opcji

- wypowiada się Zachary. Według projektanta można zaoszczędzić i znaleźć bardzo ładne dodatki do swojego mieszkania.

Więcej o:
Copyright © Agora SA