Te seriale Disneya uwielbiała generacja Z i millenialsi. Dziś mało kto o nich pamięta

Seriale Disney Channel niegdyś były uwielbiane przez wielu młodych ludzi. Wracając ze szkoły, marzyli jedynie o włączeniu telewizora i obejrzeniu kolejnego odcinka. Jakie produkcje niegdyś były na topie, a dziś mało kto o nich pamięta? W jednej z nich grała sama Zendaya!

Kiedyś to było, prawda? Tak chciałoby się powiedzieć, gdy nachodzi nas na wspomnienia. "High School Musical", "Hannah Montana" i "Taniec rządzi"- to tylko niektóre z produkcji, które niegdyś oglądał każdy nastolatek. Dowiedz się, co słychać u największych gwiazd Disneya oraz jakie seriale kilkanaście lat temu skradły serca młodzieży. 

Zobacz wideo Edyta Górniak o swoim połączeniu z Disney: Czyżby wszechświat wiedział? Wybierz serwis

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Te produkcje Disneya odniosły ogromny sukces. Zasługują na miano kultowych

Kultowe, ponadczasowe, dla młodszych i starszych widzów - tak można by określić dawne produkcje stworzone przez Disney. Większość z nich cieszyła się popularnością wśród widzów na całym świecie i do dziś wzbudza spore emocje, a dawni fani, powracając do nich, potrafią nawet uronić łzę. Oczywiście mowa o takich serialach jak na przykład "Hannah Montana", "Taniec rządzi" czy "Nie ma to jak statek". To właśnie z aktorami biorącymi udział w tych produkcjach dawna młodzież najbardziej się utożsamiała i wręcz "dorastała" pod ich okiem. Z pewnością kojarzycie Raquel, CeCe czy Cody'ego, prawda? O nich do dziś jest głośno. Wiemy, co u nich słychać. 

Disney był początkiem ich kariery. Dziś są na samym szczycie

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd, które wcześniej były kojarzone z Disney'em, jest oczywiście Zendaya. Amerykańska aktorka, tancerka i piosenkarka stała się prawdziwą ikoną Hollywood. W latach 2010-2013 wcielała się w rolę Raquel "Rocky" w serialu pt. "Taniec rządzi", gdzie miała okazję pokazać swoje umiejętności. Szybko okazało się, że niewinna pasja będzie jej sposobem na życie. Dziś Zendaya gra w najlepszych produkcjach filmowych, takich jak "Euforia" oraz "Spiderman". To właśnie na planie hitu Marvela gwiazda poznała swojego aktualnego partnera - Toma Hollanda. Co ciekawe, przed kilkoma dniami byli oni widziani na koncercie Beyoncé w Warszawie

Serialowa przyjaciółka Raquel, czyli CeCe, również świetnie sobie radzi w show-biznesie, jednak w jej przypadku aktorstwo zeszło na drugi plan. Co słychać u Cody'ego z serialu "Nie ma to jak statek"? Aktor także zdobywa coraz większą popularność. W ostatnich latach mogliśmy oglądać go m.in. w popularnym serialu "Riverdale", gdzie wcielał się w Jughead'a.

Wiele gwiazd zaczynających karierę w ten sposób, dziś cieszy się ogromnym sukcesem. Idealnym tego przykładem jest również Miley Cyrus. Jeżeli i ty masz ochotę wrócić na chwilę do dzieciństwa, warto ponownie obejrzeć jeden ze wspomnianych seriali. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA