Małgorzata Kożuchowska pokochała quiet luxury. Jej paryski look dopełnił najmodniejszy dodatek sezonu

Małgorzata Kożuchowska znów zaskakuje fanów nietuzinkowym gustem. Tym razem celebrytka postawiła na paryski styl, choć wybrała się do włoskiej Wenecji. Całość stylizacji dopełnił jeden, niesamowicie modny element, który zaistnieje tej jesieni.

Popularna polska aktorka, Małgorzata Kożuchowska, znów wybrała paryską stylizację. Tym razem udała się jednak nie na swój ulubiony Tor Służewiec, ale do romantycznej, włoskiej Wenecji. Postawiła także na gustowny dodatek, który stanie się niepodważalnym hitem nadchodzącej pory roku. Nic dziwnego, że celebrytka inspiruje takie rzesze kobiet.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była we Lwowie. "Wojna w Ukrainie prowadzona przez rosyjskiego zbrodniarza nigdy nie powinna mieć miejsca"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska także stawia na quiet luxury. Ten styl jest przyszłością

Aktorka już nie po raz pierwszy wyznacza sezonowe trendy. Tym postawiła na propagowanie stylu quiet luxury, który coraz częściej gości nie tylko za granicą, ale i w naszym kraju. O cichym luksusie jest tak naprawdę coraz głośniej. Nic dziwnego, polega on bowiem na minimalistycznym podejściu do garderoby oraz ubieraniu wysokojakościowych ubrań, nawet znanych marek, bez widocznego logo. Styl ten inspirowany jest miliarderami, którzy mimo ogromnego bogactwa nie noszą koszulek z logotypami największych domów mody. Quiet luxury ma więc zapewniać nam luksusowy wygląd  niższym kosztem i nadawać całości stylizacji niewymuszonej elegancji. Małgorzata Kożuchowska bez wątpienia pokochała ten trend. Na przygodę w Wenecji założyła elegancką, szarobłękitną koszulę oraz czarne cygaretki. Nie zabrakło także białego, miejskiego obuwia, które w quiet luxury jest niemal niezbędne. Jej paryski look dopełnił zaś najmodniejszy dodatek sezonu - jedwabna apaszka.

Paryski look Małgorzaty KożuchowskiejParyski look Małgorzaty Kożuchowskiej instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Jedwabna apaszka to wszechstronna ozdoba, którą pokochamy jesienią. Szyk i elegancja

Małgorzata Kożuchowska uzupełniła swoją kreację jedwabną apaszką o pastelowych kolorach. Taki dodatek doskonale zgrał się z luźną koszulą oraz dodał charakteru całemu lookowi. Nic dziwnego, że podobne chustki będą królowały w naszych stylizacjach już tej jesieni. Okazuje się bowiem, że zwykła jedwabna apaszka może być naprawdę wszechstronną ozdobą. Możemy puścić ją luźno na szyi lub owinąć raz, tworząc efekt naszyjnika lub chokera. Z kolei zawiązanie supełka na środku i wsadzenie jej pod kołnierz koszuli - jak zrobiła to aktorka - stworzy młodzieńczy, zadziorny klimat. Podczas chłodniejszych dni chustka może posłużyć nam jako ochrona głowy lub uszu. Możemy także poeksperymentować, tworząc z niej kokardę lub różę. Samodzielne ułożenie ozdoby z apaszki będzie nie tylko unikalnym dodatkiem, ale także hołdem dla kobiecej elegancji. Fantazyjnie zawiniętą chustkę możemy nosić na ręce lub zawiesić przy spodniach, lub torebce. Taki gadżet nie dość, że będzie przyciągał wzrok, to jeszcze podkreśli każdą stylizację.

Więcej o:
Copyright © Agora SA