Fred i George z "Harry'ego Pottera" byli nie do rozróżnienia. Teraz rozpoznasz ich bez problemu

Fred i George Weasley to jedne z najbardziej charakterystycznych postaci dla każdego, kto spotkał się z fenomenem "Harry'ego Pottera". Bliźniacy słynęli z robienia dowcipów w magicznej szkole - Hogwarcie. Aktorzy James i Oliver Phelp zmienili się przez ostatnie lata. Zobacz, jak teraz wyglądają.

Fani książek i filmów z serii "Harry Potter" doskonale znają i najczęściej uwielbiają ironicznych braci Rona - Freda i George'a Weasley'ów. W adaptacji w ich rolę wcielili się bliźniacy James oraz Oliver Phelps, którzy kiedyś byli totalnie nie do odróżnienia. Dzisiaj jednak zupełnie nie przypominają swoich bohaterów, a rozpoznanie, kto jest kim, stało się banalnie proste.

Zobacz wideo Harry Potter był świetny we "Władcy Pierścieni", czyli jak bliźniaczo podobni aktorzy mogą się mylić [MUSIMY O TYM POGADAĆ]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tak wyglądali kiedyś bliźniacy z "Harry'ego Pottera". Byli niemal identyczni

"Harry Potter" przeżywał swoją świetność kilkanaście lat temu. Mimo wszystko jego popularność nie gaśnie, a fanów bestsellera J.K. Rowling tylko przybywa. Wiele osób do dziś obserwuje poczynania swoich ulubionych aktorów z serii, nie tylko interesując się karierą filmowego Harry'ego, Rona, czy Hermiony, ale także innych postaci, które na zawsze zapisały się w popkulturze. Niezapomniani Fred i George Weasley wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem i mają rzeszę wiernych fanów. Ich ironiczne poczucie humoru czy niewybredne żarty sprawiły, że wybijali się spośród innych uczniów Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Odegranie wymagających ról rudowłosych bliźniaków przypadło Oliverowi oraz Jamesowi Phelpsowi. Kiedy bracia rozpoczynali swoją filmową karierę, mieli zaledwie po 14 lat. Dorastali więc razem z historią, a wyglądem niemal się od siebie nie różnili. Nawet na planie filmowym żartowali sobie z tego, że inni aktorzy czasem nie są w stanie określić, z którym z nich obecnie rozmawiają. Obecnie Oliver Phelps, grający George'a i James Phelps, wcielający się we Freda, mocno się od siebie różnią. Wielu fanów mogłoby ich nie poznać.

 

Tak wyglądają teraz Fred i George Weasley. Bliźniaków nareszcie da się rozróżnić

Bracia bliźniacy, James i Oliver Phelps urodzili się 25 lutego 1986 roku, choć Oliver przyszedł na świat o 13 minut wcześniej. Obecnie mają więc już po 37 lat i nie przypominają dawnych nastolatków. Choć udział w serii filmów o Harrym Potterze przyniósł im ogólnoświatową sławę, to nie występowali w wielu innych produkcjach. Razem pojawili się zaledwie tylko w 2009 roku jako bracia w piątym odcinku trzeciego sezonu serialu dramatycznego "Kingdom" oraz w 2012 roku w krótkim filmie dokumentalnym "A Mind's Eye". Ich ważniejszą pasją jest bowiem podróżowanie. Bliźniacy prowadzili nawet wspólnie program "Fantastyczni przyjaciele", podczas którego odwiedzili wiele krajów, w tym Polskę. Dziś nie mają już rudych włosów i nie są tak podobni do siebie, jak kiedyś. Noszą bowiem inne fryzury oraz na przestrzeni lat zmieniły im się rysy twarzy. Wciąż mają jednak sporą rzeszę wiernych fanów, dla których zawsze będą zabawnymi, lubiącymi dokuczać, bliźniakami.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA