Po włosach Kingi z "Pierwszej miłości" nie ma już śladu. Aktorka postawiła na wyjątkowo ostre cięcie

Aleksandra Zienkiewicz to aktorka znana przede wszystkim z roli Kingi w serialu "Pierwsza miłość". Choć od wielu lat była posiadaczką długich, kasztanowych włosów, to niedawno drastycznie się to zmieniło. Ostre cięcie to mało powiedziane, a fani mają mieszane uczucia.

Aleksandra Zienkiewicz od lat nosiła długie, brązowe włosy, z którymi wszyscy kojarzyli postać Kingi Kulczyckiej polskiego serialu "Pierwsza miłość". Aktorka postanowiła dokonać jesiennych zmian i zaskoczyć jednak wszystkich, prezentując nowe, wyjątkowo krótkie włosy. Wyjaśniła również powody takiej drastycznej metamorfozy.

Zobacz wideo Edyta Górniak wierzy w miłość? Przy okazji opowiada o zawodzie miłosnym syna

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Krótka fryzura damska 2023: Aleksandra Zienkiewicz poszła za ciosem i postawiła na pixie cut

Aleksandra Zienkiewicz raczej jest wierna swojemu stylowi i od lat stawia na eleganckie koszule, modne, estetyczne wdzianka oraz długie, zadbane włosy. Kilka dni temu coś się jednak zmieniło, a aktorka, jak wspomniała na swoim Instagramie, poczuła wiatr zmian. Z pewnością niemałych, gdyż metamorfoza, której się dopuściła, może wydać się niektórym naprawdę drastyczna. Kasztanowe fale zostały skrócone przez znajomego fryzjera niemal do minimum, balansując na granicy pixie cut i powoli wpasowując się już w typowo "chłopięcy" styl.

Wiatr zmian zaczął wiać. Pięknie, że z tej okazji popełniliśmy sesję w cudownym towarzystwie. (...) Ostre cięcie włosa za sprawą zwinnej ręki Michała i za ten nowy look jestem wdzięczna fest!

- napisała Aleksandra, nie ukrywając zadowolenia ze swojego odmienionego wizerunku. Na fotografii celebrytka zapozowała w czerwonym garniturze oversize, a po jej długich włosach rzeczywiście nie ma ani śladu. Kosmyki skrócił jej znany stylista, Michał Chabzda, który nie raz już współpracował z polskimi gwiazdami. Niestety fani aktorki nie byli zachwyceni tak bardzo, jak ona.

 

Kinga z "Pierwszej miłości" ścięła włosy. Fani aktorki są mocno podzieleni

Aktorka jest bez dwóch zdań zachwycona odświeżającą zmianą swojego wyglądu. Nic dziwnego, fryzura doskonale jej pasuje, a do tego optycznie odmładza i wyszczupla twarz. Sporo obserwatorów również doceniło metamorfozę gwiazdy, choć znalazły się także mniej przychylne słowa.

Wow! Świetna fryzura. Bardziej odmłodzona... 25 lat to max!
No cóż, ładnemu we wszystkim ładnie. Pięknie pani w tej fryzurze.

- czytamy wśród wielu komentarzy pod jednym z najnowszych postów Aleksandry Zienkiewicz na jej koncie na Instagramie. Niestety sceptyków również nie brakowało.

Szkoda tak pięknych włosów. Nie bałaś się ich ściąć?
Nie ładnie. Mam nadzieję, że odrosną i wrócisz do długich włosów.

- piszą inni internauci. Najważniejsze jednak, że sama zainteresowana dobrze czuje się w nowym wizerunku i jest zadowolona z oryginalnej, choć krótkiej, fryzury. Szczególnie podczas zmian pór roku metamorfozy pozwalają nam się zdystansować, a czasem i zmienić coś również w sobie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.