Tajemnica "wiecznej młodości" Salmy Hayek. Jej sposób nic nie kosztuje, ale pochłania mnóstwo czasu

Salma Hayek to zdecydowanie jedna z największych ikon światowego kina. 57-letnia hollywoodzka aktorka niezmiennie zachwyca swoją urodą i talentem całe rzesze fanów. Niedawno postanowiła wyznać, jaki sekret stoi za jej wyjątkowo młodym wyglądem. Okazuje się, że stawia na naturalność.

Salma Hayek to hollywoodzka aktorka, która zachwyca nie tylko swoim talentem, ale i nienaganną urodą. Mimo 57 lat wciąż może pochwalić się wyjątkowo szczupłą figurą oraz zadbaną cerą, niemal pozbawioną zmarszczek. Wiele osób zastanawia się, jak właściwie udało jej zachować tak młody wygląd. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda postanowiła odpowiedzieć na to pytanie. Jej wyznanie może zaskoczyć.

Zobacz wideo Salma Hayek przekonała twórców filmu "Bodyguard i żona zawodowca", że jej bohaterka powinna przechodzić menopauzę [ZWIASTUN]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Salma Hayek to prawdziwa ikona kina. Aktorka do dziś cieszy się piękną figurą i młodym wyglądem

Jedną z najpopularniejszych aktorek jest bez dwóch zdań Salma Hayek. Gwiazda około 30 lat temu zasłynęła, odgrywając u boku Antonio Banderasa Carolinę w "Desperado". Występ w specyficznym amerykańsko-meksykańskim filmie z 1995 roku łączącym wątki gangsterskie z latynoskim klimatem otworzył jej prawdziwą furtkę do sławy. Jej życiową rolą okazała się jednak "Frida" z 2002 roku. Za wcielenie się w malarkę otrzymała nawet Oskara. Nic dziwnego, że Salma Hayek inspiruje tak wiele osób na całym świecie. Jednak nie tylko jej imponująca kariera jest podziwiana przez fanów. Aktorka cieszy się dobrym zdrowiem, nienaganną figurą i wyjątkowo naturalną urodą. Niektórzy zastanawiali się, jaki jest jej sekret: mimo 57 lat wciąż wygląda na o wiele młodszą. Okazuje się, że gwiazda stawia na naturalność, a sposób na piękny wygląd kosztuje ją jedynie czas. Swoją tajemnicę zdradziła podczas rozmowy z Kelly Ripą tworzącą podcast "Let’s Talk Off Camera".

Jak pozbyć się zmarszczek? Salma Hayek uprawia "dziwny rodzaj jogi"

Salma Hayek wyznała na łamach wywiadu, że młody wygląd i dobre zdrowie zapewnia jej regularne ćwiczenie. Aktorka korzysta z dobrodziejstwa jogi, którą stara się praktykować regularnie. Wcześniej nie poświęcała tyle czasu na sport, ale postanowiła zadbać o zdrowie, ze względu na narastające problemy. Celebrytka nazwała swój sposób "dziwnym rodzajem jogi", który, mimo że sprawia jej przyjemność, to pochłania ogromną ilość czasu.

Kiedy to robię, ludzie mówią mi, gdy wychodzę z pokoju: "O mój Boże. Znowu wyglądasz na 20-tkę".

- tłumaczy w podcaście, nie kryjąc rozbawienia.ze śmiechem. Okazuje się bowiem, że joga nie dość, że relaksuje i rozluźnia, to jeszcze poprawia wygląd sylwetki. Polecana jest również osobom, które doświadczają nadmiernego stresu. Jak wiadomo, zmartwienia mocno wpływają na wygląd skóry i starzenie się. Codzienne ćwiczenia dotlenią organizm i obniżą poziom kortyzolu we krwi. Nie bez powodu Salma Hayek tak często z niej korzysta.

Więcej o:
Copyright © Agora SA