Nowe prowadzące Dzień Dobry TVN nie mają lekko. Stylistka zwraca uwagę na modowe wpadki

Sandra Hajduk oraz Anna Senkara to nowe prowadzące programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Ich debiut nie należał do najłatwiejszych, ale mimo to nie poradziły sobie najgorzej. Nie zabrakło jednak słów krytyki i komentarzy na temat ich ubioru, który niekoniecznie był trafiony.

W zeszłą, mikołajkową środę Sandra Hajduk oraz Anna Senkara zadebiutowały jako prowadzące Dzień Dobry TVN. Choć opinie na temat ich występu są skrajnie różne, to kobiety robiły wszystko, by wypaść jak najlepiej. Niestety nie powstrzymało to fali krytyki oraz surowych ocen widzów, stylistów i byłych współpracowników.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o malkontentach z Instagrama, którzy przyczepiają się do wszystkiego. "Z hejtem jest jak z niechcianym prezentem"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Prowadzący Dzień Dobry TVN: Anna Senkara i Sandra Hajduk nie mają łatwego startu

Latem 2023 roku Dzień Dobry TVN podjęło decyzję o zwolnieniu długoletnich prowadzących śniadaniowego programu. Wówczas odeszło sporo lubianych prezenterów, takich jak: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik czy Fiip Chajzer. Na ich miejsce długo szukano odpowiednich osób, ale nareszcie się udało. Do ekipy dołączyły Sandra Hajduk i Anna Senkara. Pierwsza z nich była już wcześniej związana z formatem, prowadząc kącik show biznesowy. Ania z kolei zajmowała się transmisjami z Anglii, w której mieszkała. Jej ulubionym tematem była brytyjska rodzina królewska. Debiut prowadzących miał miejsce 6 grudnia 2023, w Mikołajki. Choć starały się wypaść jak najlepiej, to doczekały się słów krytyki od znanej stylistki i Filipa Chajzera.

 

Sandra Hajduk i Anna Senkara skrytykowane przez stylistkę i byłego pracownika. Fani również są sceptyczni

Stylizacje obu pań zostały wybrane w świątecznym klimacie, jak przystało na Mikołajki. Sandra Hajduk założyła krótki sweter i spodnie w tym samym kolorze, a Anna Senkara postawiła na sweter i spódnicę. Niestety nie każdemu stroje przypadły do gustu. Ekspertka zwróciła uwagę, że były nie do końca przemyślane.

Stylizacja Sandry Hajduk składała się z czerwonego swetra, prostych spodni, butów na koturnie oraz złotego łańcucha. Natomiast Anny Senkary z szarego swetra z błyszczącymi aplikacjami, srebrnej spódnicy i szpilek. (...) Minus za długość i krój spódnicy, która tworzy lekko babciny efekt. Niemniej jednak obie panie wyglądają poprawnie i wpisują się w okres zbliżających świąt.

- oceniła w rozmowie z Plotkiem popularna stylistka Wiktoria Wolniak-Czupajło. Choć skrytykowała głównie strój Senkary, to nie zwróciła uwagi na to, że źle dobrana bluzka Hajduk tworzyła zaburzone proporcje, nienaturalnie skracając tułów prowadzącej. Miejmy nadzieję, że następnym razem wypadną lepiej. Swoją opinię wyraził także Filip Chajzer w podkaście "Wojewódzki&Kędzierski".

Teraz będzie szczerze i to nie jest tak, że wymiguje się od odpowiedzi. Każdym sukcesem czyimś trzeba się cieszyć. Nawet jeśli się z czymś nie zgadzasz, to ktoś się z tego cieszy. A jak ktoś się z tego cieszy, to świat staje się trochę lepszy. Trochę sobie o tym myślałem, jak dotarła do mnie informacja, kto został nowym prowadzącym. Z jednej strony myślę sobie, no to już nie jest to "Dzień dobry TVN". Prestiż tego programu, ta wielka estyma, którą tworzył Edward Miszczak, to jak ten program kreował rzeczywistością, kiedy była tam Kinga Rusin.

- wyznał były prezenter, starając się dyplomatycznie wyrazić swoje niezadowolenie. Niestety w social mediach możemy spotkać sporo nieprzychylnych komentarzy samych fanów formatu. Najczęściej zarzucają oni prowadzącym złą dykcję, sztuczność, czy też mało ciekawe tematy. Mimo to wciąż wiele ludzi z przyjemnością ogląda Dzień Dobry TVN.

Więcej o:
Copyright © Agora SA