Tatuaże na rękę damskie i męskie - zapraszamy na przegląd najciekawszych wzorów 2024

Tatuaże na rękę damskie i męskie muszą mieć to coś. Które wzory sprawią, że Twój wizerunek zyska na wartości? Sprawdź przegląd najwyżej ocenianych tatuaży w social mediach. Wśród poniższych propozycji może być Twój motyw.


Współczesne tatuaże wychodzą z cienia. Swoje rysunki na ciele z dumą prezentują zarówno kobiety jak i mężczyźni. Tatuaż przestał być też kojarzony z konkretnym środowiskiem, tatuują się zarówno artyści jak i księgowi, czy prawnicy. Szukasz pomysłu na pierwsze zdobienie, a może chcesz coś dodać do swojej kolekcji? Sprawdź z nami duże i małe tatuaże na rękę.  

Zobacz wideo Dbanie o świeżo wykonany tatuaż. Wskazówki od profesjonalisty

Tatuaże na rękę damskie: słońce i księżyc 

Delikatny tatuaż może mieć wiele znaczeń od dwoistości ludzkiej natury do wewnętrznej przemiany. Modę na tatuaż na dłoniach spopularyzowała Hailey Bieber, która podobny wzór wybrała na ślub. 

 

To najlepszy przykład na to, że tatuaż na rękę damski może być jednocześnie widoczny i nie rzucać się w oczy. Taki rysunek zdecydowanie dodaje też uroku, pionowe paski wysmuklają palce i podkreślają delikatną budowę kobiecej dłoni. 

Tatuaż na serdecznym palcu 

To szczególne miejsce, na którym zazwyczaj nosi się obrączkę lub pierścionek. Oprócz napisu częstym motywem jest też data bliska naszemu sercu. Na przykład Beyoncé na serdecznym palcu ma wytatuowaną datę ślubu, którą może ukryć pod pierścionkiem z diamentem. 

 

Małe tatuaże na rękę - napisy i wesołe rysunki 

Oprócz szczególnego znaczenia tatuaż można potraktować też jako formę zabawy z własnym wizerunkiem. Nie zawsze musimy być tacy poważni i tak bardzo serio. Mały tatuaż w nieoczywistym miejscu może być jak wentyl bezpieczeństwa dla osób, które co dzień muszą ubierać się według ściśle określonego dress codu. Aktualnie bardzo modne są małe tatuaże na ręce lub dłoni w formie obrysu z dziecięcym rysunkiem, lub delikatnym "ręcznie pisanym" mottem. 

 
  • Małe serduszko na zewnętrznej krawędzi dłoni dla romantycznej duszy lub osoby o bogatym życiu uczuciowym. To zdecydowanie lepsza opcja niż imię wybranka lub wybranki, które z czasem może ulec zmianie. 
 
  • Delikatne napis po wewnętrznej stronie z osobistym hasłem, które można ukryć pod rękawem koszuli. 
 
  • Palma, symbol wakacji na poprawę humoru dla osób, które żyją od jednej do drugiej wycieczki typu last minute. 

Tatuaże męskie na rękę: od minimalizmu do przesady 

Nadal dużą popularnością cieszą się cienkie linie oraz oszczędne kształty, ale coraz częściej można spotkać dokładnie wyrysowane motywy w pełnej kolorystyce z szerokim cieniowaniem. Symbole, które cieszą się największym zainteresowaniem to kwiaty, wizerunek pupila oraz portret bliskiej osoby. 

 
  • Linie, które ciągną się przez szerokość całej dłoni 
 
  • Siła kontrastu: delikatna róża na męskiej dłoni 
 
  • Wersja z ulubionym pupilem 
 
  • Dokładnie odwzorowany portret

Zobacz też: Takie włosy w 2024 roku będą niekwestionowanym hitem. Oto lista top trendów dla kobiet w każdym wieku

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.