Agata Duda zmieniła styl. Ubiera się lepiej od Kwaśniewskiej? Stylista: Przeszła długą drogę

Pierwsza dama zdecydowanie wie, jak wyglądać elegancko i z klasą bez względu na okazję. Jeśli chodzi o styl, Agata Kornhauser-Duda przebiła jednak wszystko. Za niedawne zmiany została doceniona przez stylistę, który porównał ją do Jolanty Kwaśniewskiej. Która z obu pań jego zdaniem ubiera się lepiej? Będziecie zaskoczeni.

Na przestrzeni lat styl Agaty Kornhauser-Dudy bardzo się zmienił. Na początku tego roku pierwsza dama dodatkowo zaczęła stawiać na coraz więcej wzorów i kolorów. Nie boi się również eksperymentować z modą. Metamorfozę zauważył znany stylista, Daniel Jacob Dali, który porównał ją nawet z inną pierwszą damą, uznawaną za ikonę mody Jolantą Kwaśniewską.

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska: Rodzice dawali mi ogrom wolności. Podbierała mamie ubrania?

Kolorowy i markowy styl Agaty Dudy pochwalony przez znanego stylistę

Daniel Jacob Dali to projektant mody i stylista, który nie raz wypowiadał się na temat różnych kreacji Agaty Kornhauser-Dudy. Niedawno pochwalił pierwszą damę za wieczorową suknię, którą założyła z okazji spotkania noworocznego z Szefami Misji Dyplomatycznych. Teraz ekspert zauważył, że coraz bliżej jej do innej, najlepiej ubranej żony prezydenta w historii Polski.

Jolanta Kwaśniewska i Agata Duda. Obie kobiety mają swój własny styl i obie wzorują się we własny sposób na panujących trendach. Agata Duda przeszła długą drogę do obecnego momentu i teraz jest naprawdę dobrze. Jej styl jest znacznie bardziej kolorowy, w przeciwieństwie do Jolanty Kwaśniewskiej stawia na polskie marki modowe.

- ocenił projektant w rozmowie z "shownews.pl". Dodał również, że w przeciwieństwie do żony Aleksandra Kwaśniewskiego, Agata Duda nie wybiera ubrań sama, a polega na styliście. Daniel Jacob Dali uważa jednak, że jest coś, co mogłaby poprawić.

Jolanta Kwaśniewska czy Agata Duda? Stylista podsumowuje, która z nich lepiej się ubiera

Według eksperta Agata Kornhauser-Duda niemal dorównuje Jolancie Kwaśniewskiej, jeśli chodzi o stylizacje. Uważa jednak, że mogłaby dokonać pewnych zmian w swoim wyglądzie. Okazuje się, że chodzi o włosy, które od lat są polem do wielu dyskusji.

Absolutnie już czas zmienić fryzurę, która od dawna jest po prostu nudna. Dłuższe włosy z refleksami nadałyby jej zupełnie nowego i świeżego looku.

- doradził Dali. Stylista pokusił się także o małe podsumowanie. Najlepiej ubrana pierwsza dama może być jednak tylko jedna. Postanowił więc wydać ostateczny werdykt. Zaznaczył jednak, że ranking ten jest na chwilę obecną, a pierwsze miejsce wciąż może się zmienić.

W tym pojedynku na chwilę obecną na podium muszę postawić Jolantę Kwaśniewską, która dała się nam poznać jako prawdziwa dama elegancji. Jej ubiór jest zawsze nienaganny, wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają i w całości zdecydowanie tworzą modny i ponadczasowy efekt. Ciężko narzucić jakąkolwiek zmianę Kwaśniewskiej, bo wszystko, w czym się pojawia, jest po prostu idealne.

- wyznał stylista, nie kryjąc podziwu. Jego zdanie podziela ogromna ilość ekspertów, ale również Polaków. Mimo to Agata Kornhauser-Duda jest na dobrej drodze, by ją wyprzedzić.

Więcej o:
Copyright © Agora SA