Nietypowe wymagania Roksany Węgiel na planie "Tańca z gwiazdami". Wyłożyła kasę na specjalistów

Ku radości wielu widzów "Taniec z gwiazdami" powrócił na antenę Polsatu. Przy okazji pojawiło się w nim sporo nie tylko znanych, ale i całkiem nowych w tym formacie sław. Ogrom emocji wzbudzają występy Roksany Węgiel. Niedawno wyszło na jaw, że piosenkarka ma własne preferencje co do stylizacji.

Odkąd "Taniec z gwiazdami" wrócił do Polsatu, wielu Polaków zasiadło przed telewizorami, by oglądać popisy ulubionych celebrytów. Wśród nowych uczestników pojawiła się młoda piosenkarka Roksana Węgiel. Gwiazda zawsze prezentuje się olśniewająco, ale - w przeciwieństwie do innych - jej charakteryzacją nie zajmują się zatrudnieni w show specjaliści. Wokalistka w tym względzie zapewniła sobie specjalne traktowanie.

Zobacz wideo Roksana Węgiel w szczerym wyznaniu: Bóg dawał nam wiele znaków

Roksana Węgiel w "Tańcu z gwiazdami". Wokalistka zapewniła sobie specjalne traktowanie

14. już edycja "Tańca z gwiazdami" przyciągnęła sporo młodych sław, w tym Julię Kuczyńską, Filipa Chajzera czy właśnie Roskanę Węgiel. Ta ostatnia lubi się wyróżniać, dlatego jej stroje, fryzura i makijaż wywołują w produkcji zdecydowanie najwięcej emocji. Za wygląd uczestników odpowiadają specjalnie zatrudnieni, najlepsi w swoim fachu styliści. Wokalistka nie chce jednak korzystać z ich usług. Zapewniła więc sobie specjalne traktowanie poza planem. Nie ma się co dziwić, młodej celebrytce wyjątkowo zależy na tym, by zawsze wypadała olśniewająco. 19-latce partneruje utalentowany tancerz i choreograf Michał Kassin. Razem starają się pokazać od jak najlepszej strony, a wielu widzów już teraz przewiduje im zwycięstwo tegorocznej edycji. Co jednak dokładnie robi Roxie, by tak dobrze się prezentować? Okazuje się, że idą na to spore pieniądze.

Roksana Węgiel chce wyglądać najlepiej, jak się da. W kwestii wyglądu ufa tylko swoim stylistom

Skupiona na perfekcyjnej prezencji Roksana Węgiel nie tylko do występów w "Tańcu z gwiazdami" podchodzi bardzo poważnie. Równie bardzo zależy jej na tym, by w każdym odcinku talent show wyglądać jak najlepiej. Zarówno pod kątem fryzury, jak i ubioru oraz makijażu. To właśnie dlatego postanowiła zrezygnować z zatrudnianych przez Polsat ekspertów. Znacznie lepiej czuje się, gdy dba o nią jej wierny team. Są to osoby, które doskonale znają jej urodę i pracują z nią przed wszelkimi ważnymi występami. 

Makijaż i fryzurę wykonują jej zaufani współpracownicy. Sama ich opłaca.

- zdradził Faktowi informator prosto z planu produkcji "Tańca z gwiazdami". Jak widać, Roxie swój występ traktuje całkiem serio. W końcu przygotowuje się do niego praktycznie tak samo, jak do swoich koncertów. Najnowsze odcinki talent show możemy oglądać na kanale Polsat w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Warto przyjrzeć się niezwykłej choreografii, przygotowanej przez specjalistów i pokibicować ulubionym postaciom z show-biznesu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA