Amerykanin czuje się oczarowany tym polskim miastem. Polacy nie doceniają? "Nie dostajesz tego codziennie"

Polska zazwyczaj nie znajduje się wysoko na liście popularnych atrakcji turystycznych. Często, jednak, kiedy już ktoś zdecyduje się odwiedzić nasz kraj, jest nim pozytywnie zaskoczony. Tak też było w przypadku amerykańskiego vlogera. W szczególności do gustu przypadło mu jedno miasto.

Polska zazwyczaj nie znajduje się na szczycie list najpopularniejszych miejsc odwiedzanych przez turystów chcących pojechać w podróż. Pomimo tego często się zdarza, że jeśli ktoś już zdecyduje się na odwiedzenie naszego kraju, jest zaskoczony ciekawymi zabytkami, malowniczą naturą i urokliwymi miasteczkami. Tak również twierdził Amerykanin Conner Cullivan, który był ogromnie zaskoczony Polską.

Zobacz wideo Słupsk. Jedno z ciekawszych miast Pomorza. Co zobaczyć?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Amerykanin zakochał się w polskim mieście. Zaskoczyło go to, co nasz kraj ma do zaoferowania

Spora część osób jest zdania, że odwiedzenie Polski zawsze okazuje się być sporym zaskoczeniem. Jak donosi portal podroze.gazeta.pl, jedna z internautek napisała:

Zachwyciła mnie bogata kultura, czyste, urokliwe miasteczka i niezwykli ludzie

Podobnie uważa amerykański vloger podróżniczy, Conner Sulliva, który zakochał się w urokliwych polskich zakątkach. Już kilka lat temu opowiadał, że nasz kraj pozytywnie go zaskoczył. Jego nagranie z wyprawy do naszego kraju osiągnęło niemal milion wyświetleń na platformie YouTube. Nikt nie spodziewał się, że amerykański turysta zakocha się przede wszystkim w Rzeszowie, o czym opowiadał, przechadzając się po tamtejszym rynku. W pewnym momencie wprost powiedział:

Czuje się jak w Disneylandzie.  Te kolory i budynki... Ludzie siedzą na zewnątrz i się relaksują przy piwie… to wygląda nierealnie
 

Zagraniczny turyści kochają Rzeszów bardziej niż Polacy. Podoba im się spokój i brak tłumów

Conner Sullivan po rzeszowskim rynku przechadzał się razem ze swoim przyjacielem, który na co dzień mieszka w Nowym Yorku. Z tego co widzimy na nagraniu, on również zachwycił się tym urokliwym polskim miasteczkiem. To, co spodobało się im najbardziej to spokój, cisza i brak tłumów. Mężczyzna zwrócił uwagę na to, że niewielkie domki poustawiane na tle lasu, wyglądają, jakby były żywcem wyjęte z bajki. Jak sam podkreśla:

Nie dostajesz tego codziennie… u siebie mam tylko pełno taksówek i samochodów

Nagranie nie przeszło po cichu w internecie. Pod vlogiem zamieszczonym przez niego na YouTube pojawiła się cała masa komentarzy. Tam znaczna część internautów wypowiadała się pozytywnie o Polsce. Jeden z komentujących napisał nawet:

Pochodzę z Niemiec i uwielbiam Polskę. Po kilkukrotnych wyjazdach do tego kraju wciąż go uwielbiam. Na zdrowie, polscy sąsiedzi, i do zobaczenia wkrótce
Więcej o:
Copyright © Agora SA