Tak Polacy zachowują się na all inclusive. Film z hotelu w Egipcie rozbawia do łez. "Trafione w punkt"

Tanie wczasy za granicą "all inclusive" to dla wielu Polaków ulubiona forma urlopu. Można się zupełnie wyluzować i zapomnieć o codziennych zmartwieniach. Postępowanie naszych rodaków na wakacjach nie raz było komentowane w mediach społecznościowych. Tym razem zabawne zachowania Polaków zobrazowała para podróżników.

Już od wielu lat ogromną popularnością cieszą się wakacje all inclusive. Przy takiej ofercie w cenie mamy nie tylko zakwaterowanie i basen, ale także wyżywienie w postaci bufetu oraz napoje procentowe w hotelowych barach. Polacy często lecą na urlop w takiej formie, żeby nie musieć się martwić zakupami, gotowaniem czy sprzątaniem, czyli obowiązkami, z którymi zmagają się na co dzień. Powstała jednak seria żartów na temat turystów z naszego kraju, którzy czasami tak relaksują się na wakacjach all inclusive, że zaczynają zachowywać się zabawnie i nielogicznie.

Zobacz wideo Majorka poza sezonem? Ależ oczywiście! [VLOG]

Co jest modne na TikToku? Ten trend spodobał się internautom

W popularnym serwisie TikTok regularnie rodzą się różne trendy na filmiki, które przez pewien czas są powielane przez innych użytkowników i obiegają całą sieć. Aktualnie trwa trend na nagrania typu "Jestem..., więc...". W tej serii tiktokerzy mówią, jacy lub kim są, a następnie dopasowują do tego pewne cechy charakteru bazujące na stereotypach i znanych żartach. Tego typu klipy trzeba odbierać z przymrużeniem oka i z dystansem, ponieważ mają jedynie formę humorystyczną i na ogół nie są tworzone po to, aby kogoś obrazić. Do tiktokowej mody dołączyli niedawno Tomek i Dominika, znani z profilu podróżniczego @gierosyjuniory. Para aktualnie przebywa na wakacjach all inclusive w Egipcie, w związku z czym regularnie publikują filmy relacjonując swój urlop. Jeden z nich szczególnie spodobał się internautom. Podczas gdy inne nagrania mają po około 2 tys. wyświetleń, wideo z trendem "Jestem..., więc..."  obejrzano już ponad 63 tys. razy. 

Wakacje all inclusive powodem do żartów. Para podbiła TikToka swoim filmem

W swoim filmie Dominika i Tomek żartują z Polaków przebywających na wakacjach all inclusive. Dowcipkują z popularnych zachowań turystów, które można zaobserwować w zagranicznych hotelach

Jesteśmy Polakami na all inclusive, to oczywiste, że dużo jemy, przecież wyjazd musi się zwrócić. Jesteśmy Polakami na all inclusive, więc to oczywiste, że zaraz po śniadaniu idziemy na drinka. (...) to oczywiste, że po każdym posiłku musimy zjeść coś słodkiego

- mówią podróżnicy i wymieniają kolejne stereotypowe zachowania Polaków na urlopie. Pod filmem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów.

Jestem Polką na all inclusive, to oczywiste, że wybieram hotele gdzie nie ma Polaków
Żart żartem...ale trafione w punkt

- czytamy na TikToku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.