Świetna wiadomość dla fanów "Stulecia Winnych". Serial znów będzie można obejrzeć na kanale TVP

Dla fanów "Stulecia Winnych" nadeszła bardzo dobra wiadomość. Po niemal półtora roku oczekiwania serial powróci na ekrany telewizorów. Ostatni odcinek serialu pojawił się w 2022 rok - kiedy będzie można znów przeżyć historię rodziny Winnych?

Wakacje już za pasem, co jest nie lada gratką dla wszystkich fanów kultowych produkcji. W tym czasie na głównych antenach największych stacji pojawiać się będą powtórki najchętniej oglądanych seriali. Ten rok niczym się nie różni. Jest to świetna wiadomość dla fanów "Stulecia Winnych".

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin mówi o ojcu Stefanii. Ma z nim rozwód kościelny?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

TVP - program znowu zaskakuje. Na antenę wraca "Stulecie Winnych"

"Stulecie Winnych" jest jednym z hitów Telewizji Polskiej. Serial opiera się na motywach opublikowanej w latach 2014–2015 trylogii Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych". Produkcja ukazuje portret polskiego społeczeństwa, które wraz z rozwojem polskiej państwowości, zmienia się. Na tle wydarzeń historycznych z XX wieku, ukazuje kolejne pokolenia, które przychodzą na świat, żyją, a później z niego odchodzą. Podobnie jak w powieści, akcja serialu rozpoczyna się na chwilę przed wybuchem I wojny światowej, kiedy na świat przychodzą pierwsze w rodzinie Winnych bliźniaczki: Mania i Ania. Później ukazują się losy kolejnych pokoleń rodziny, które muszą się zmagać z coraz to kolejnymi przeciwnościami losu. 

Fani serialu "Stulecie Winnych", wciąż nie mogą pogodzić się z faktem, że po czwartym sezonie zniknął on z anteny TVP1, a wieści o nowym, piątym sezonie, przestały się pojawiać. Choć plotki o nowym sezonie co chwilę się pojawiają i znikają, nie ma jeszcze podanych żadnych konkretów. Serial jednak gromadził przed telewizorami całe rzesze widzów, więc pomimo braku kolejnego sezonu, Telewizja Polska postanowiła znów puścić na antenie "Stulecie Winnych".

 

"Stulecie Winnych" - gdzie oglądać? To nie jedyny serial, który powróci

Na tę chwilę jednak fani będą musieli zadowolić się powtórkami  serialu. Będzie można je oglądać od pierwszego odcinka, już od poniedziałku 5 czerwca 2023 roku. Historia rodziny Winnych, pojawi się na antenie TVP1, w dni powszednie o godzinie 21:35. To jednak nie koniec dla fanów seriali. Tak jak pisaliśmy TUTAJ, na ekrany wrócił także z powtórkami inny, uwielbiany przez widzów serial. Ci, którzy stęsknili się za historią mieszkańców Wilkowyi, którą oglądali w "Ranczu", mogą oglądać ją od poniedziałku do piątku o godzinie 18 na kanale pierwszym Telewizji Polskiej. Pierwszy odcinek został wyemitowany 29 maja 2023 roku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA