Tego w "Love Island" jeszcze nie było. Spotkała w programie dawną miłość: Serduszko szybciej zabiło

Kilka dni temu rozpoczął się ósmy sezon, uwielbianego przez Polaków programu randkowego "Love Island. Wyspa Miłości". W pierwszych odcinkach nie brakowało wielu emocji i zaskoczeń, tym bardziej że doszło do niezwykłego zbiegu okoliczności. Jak się okazało, dwójka uczestników ma wspólną przeszłość.

"Love Island. Wyspa miłości" to popularne reality show, które zadebiutowało w naszym kraju już w 2019 roku i od tej pory zyskało spore zainteresowanie i sympatię widzów. Gospodynią randkowego programu jest od początku Karolina Gilon, która i tym razem poprowadziła jego kolejny, ósmy już sezon. W pierwszych odcinkach nie obyło się bez emocji. Okazało się bowiem, że dwójka uczestników już się znała.

Zobacz wideo Sandra Kubicka o "Too Hot to Handle". "Polska nie jest na to gotowa"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Love Island" 2023 - uczestnicy byli w szoku. W programie pojawiła się para 

Najnowsze odcinki "Love Island. Wyspa Miłości" mocno zszokowały fanów programu. W początkowej fazie prezentowani są wszyscy bohaterowie tak, by widzowie mogli jak najlepiej ich poznać. Podczas tego etapu wyszło na jaw, że dwójka uczestników już się zna. Co więcej, byli kiedyś parą i to w dodatku zaręczoną. Jak możemy się domyślić, nie brakowało wielu wylanych łez, głównie przez Karolinę.

Moje serduszko szybciej zabiło, bardzo się ucieszyłam, że przyszedł, jest i mogę go zobaczyć. To była moja pierwsza dojrzała miłość i chyba jeszcze nie zgasła do końca.

- wyznała na wizji, nie kryjąc wzruszenia. Nieco później okazało się, że Karolina i Marcin zerwali ze sobą na kilka miesięcy przed udziałem w "Love Island". Kobieta zdradziła również, dlaczego nie są już razem.

Rozstaliśmy się, bo on był za mało spontaniczny, a ja byłam niedojrzała. Nie umieliśmy się porozumieć.

- powiedziała szczerze. Uczestniczka zadeklarowała także, że musi dowiedzieć się, dlaczego mężczyzna przyszedł do programu. Być może będziemy świadkami ponownego rozkwitu wielkiej miłości.

 

Marcin namieszał w "Love Island". Niektórzy są przekonani, że Karolina wróci do byłego

Fani szeroko komentują zachowania uczestników w social mediach. Na temat Karoliny i Marcina również powiło się sporo nowych wpisów. Niektórzy twierdzą, że para z powrotem będzie razem. Szczególną sympatią obdarowali dziewczynę, która wydaje im się uczuciową osobą.

Na sto procent wróci do byłego. Widać jak na niego patrzy.
Szczerze jej kibicuje — wydaje się naprawdę fajną dziewczyną... I chciałabym zwrócić uwagę, że to ona powiedziała "przecież my się znamy" gdzie jej ex witał się z innymi dziewczynami i udawał, że jej nie zna...

 - czytamy wśród wielu komentarzy na jej temat w poście na Instagramie programu. Czy rzeczywiście tak będzie? Czas pokaże, ale z pewnością w nowym sezonie nie zabraknie emocji. Show możemy oglądać od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę na kanale TV4. Z kolei powtórki wszystkich epizodów pojawią się na platformie Polsat Box Go.

Więcej o:
Copyright © Agora SA