Wziął do domu porzucony wózek. Nie spodziewał się, że może zarobić na tym aż 7 tysięcy

Pewien tiktoker przechadzając się po Nowym Jorku, napotkał ogrom śmieci, gdzie znajdował się również wózek dziecięcy. Po zabraniu go do domu i wyczyszczeniu okazało się, że może na nim sporo zarobić. Fani zazdroszczą mu szczęścia.

Bardzo często w dużych miastach nieopodal bloków leżą śmieci, które niestety nie wyglądają estetycznie, lecz - jak się okazuje - czasami można znaleźć tam prawdziwe perełki. Coś na ten temat wie pewien tiktoker, który teoretycznie wzbogacił się o 7 tysięcy złotych. Jak to możliwe? Wystarczyło zabrać "śmieci" do domu. 

Zobacz wideo Zamach terrorystyczny, który na zawsze zmienił oblicze świata

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wzbogacił się o kilka tysięcy, zbierając śmieci. TikToker miał ogromne szczęście

TikToker o nicku @badjujudesign jakiś czas temu postanowił podzielić się ciekawą historią na swoim koncie na TikToku. Dodał filmik, na którym pokazuje, co znalazł w przydrożnych śmieciach w jednej z dzielnic Nowego Jorku. Influencer tego dnia nie spodziewał się, że znajdzie taką perełkę w środku miasta nieopodal śmietników i stanie się poniekąd bogatszy. Cennym znaleziskiem był wózek dziecięcy, który na pierwszy rzut oka może nie wyglądał najlepiej, jednak gdy tiktoker zabrał go do domu i porządnie wyczyścił, wszystko się zmieniło. Postanowił wystawić sprzęt na sprzedaż i wtedy okazało się, że jest markowy, a firma ta nie należy do najtańszych. Szacowana cena wózka to ok. 7 tysięcy złotych, jednak to nie koniec niespodzianek. 

Takiego skarbu się nie spodziewał. W wózku znalazł piękny pierścionek i pieniądze

Z filmiku dowiadujemy się także, że podczas czyszczenia wózka tiktoker znalazł w nim złoty pierścionek oraz trochę gotówki. 

Nie wiem, czy to jet prawdziwy pierścionek z brylantem i czy jest wykonany z prawdziwego złota. Zaniosę go do jubilera, żeby to sprawdził

- mówił na filmiku. W tym samym czasie wspomniał, że wiele osób napisało do niego w kwestii wózka. Mężczyzna postanowił odpowiedzieć na wiadomość od pierwszej osoby, która do niego napisała. Okazało się, że to samotna mama, której taki wózek bardzo by się przydał. TikToker postanowił oddać wózek kobiecie za darmo, więc z pewnością był to dla niej bardzo szczęśliwy dzień. Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy - niektóre zachwalały zachowanie mężczyzny i cieszyły się, że historia wyrzuconego na śmietnik wózka zakończyła się właśnie tak. 

WOW! Świetne zakończenie historii z wózkiem. 
Jesteś cudowną osobą.
To piękne zakończenie historii, którego potrzebowałam.

- komentowali użytkownicy TikToka.

Więcej o: