"Love Island": Armin i Laura wciąż są razem? Docierają niepokojące informacje. Internauci zmartwieni

Ósma edycja popularnego programu "Love Island. Wyspa Miłości" dobiegła końca. Uczestnicy wracają do Polski, ale nie bez kolejnej porcji zwrotów akcji. Okazuje się, że przynajmniej jedna para rozstała się jeszcze przed postawieniem pierwszego kroku w domu. Fani zastanawiają się co z Laurą i Arminem.

Za nami już wielki finał popularnego reality-show "Love Island. Wyspa Miłości".  Wygrana ósmej edycji powędrowała do Armina i Laury, którzy swoim związkiem zdobyli serca telewidzów. Teraz para wróciła już do kraju, ale internauci zaczynają się zastanawiać czy aby na pewno wciąż są razem - zwłaszcza po tym co wyszło na jaw o parze, która zajęła drugie miejsce na podium.

Zobacz wideo Weronika z "Love Island" o powiększaniu ust. "Lepsze jest duże i proste"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jaqueline i Bartek zerwali zaraz po programie. Tego w "Love Island" jeszcze nie było

Laura i Armin wygrali ósmą edycję programu "Love Island. Wyspa Miłości" zdobywając miażdżącą przewagę 68,4 proc. głosów. Wrócili do kraju bogatsi o 100 tysięcy złotych po tym jak pokonali trzy pozostałe pary. Na drugim miejscu znaleźli się Jaqueline i Bartek, a na trzecim - ku niezadowoleniu sporej ilości widzów - Karolina i Bartek. Teraz jednak na jaw wyszły informacje dotyczące pary z drugiego miejsca. Choć Jaqueline i Bartek nie wygrali, w sercach wielu widzów mieli specjale miejsce. Wiele osób kibicowało rozwijającej się relacji tej dwójki. Niestety, każdy, który liczył, że zobaczy więcej ich wspólnych zdjęć, będzie musiał o tym zapomnieć. Jaqueline i Bartek zerwali zaraz po ukończeniu programu. A wszystko przez zdradę i... Karolinę. W rozmowie z pomponik.pl, kulisy ich rozstania zdradziła jedna z byłych uczestniczek programu, Sofi. Powiedziała, że Jaqueline przyłapała swojego partnera z Karoliną. Sofi stwierdziła:

Dla mnie jest to ogromne szambo, które się wylało. Ja na pewno będę wspierać Jaqueline we wszystkim, bo wiem, jak to jest zawieść się na kimś, na relacji, w której okładało się w jakimś stopniu nadzieję

Informacje o zdradzie i rozstaniu zostały również potwierdzone przez Jaqueline na jednym z jej instagramowych story. 

Czy Armin i Laura z "Love Island" wciąż są razem? Fani spekulują w komentarzach 

Patrząc na całą tę sytuację, wielu fanów zaczęło się zastanawiać czy Armin i Laura wciąż są razem. W komentarzach pojawiły się pytania, jak na przykład:

Ciekawe czy chociaż Laura i Armin nas nie oszukali

Internauci zauważyli nie tylko rozstanie Jaqueline i Bartka, ale również to, że Oliwia wróciła do kraju sama, bez Adama. Więc czy Laura i Armin okazali się być godni wsparcia odbiorców?  Dla wszystkich fanów tej relacji mamy dobre informacje. Na razie wszystko wygląda na to, że wciąż są razem, a niedawno wrzucili na swoje media społecznościowe pierwszą wspólną relację, z której można wywnioskować, że wszystko między nimi dobrze. Kiedy po powrocie z Wyspy Miłości, Laura i Armin odzyskali w końcu swoje telefony, jeszcze na lotnisku nagrali dla swoich fanów relację na IstaStories, w której potwierdzili, że są i zamierzają dalej być razem. Laura obwieściła, że:

Emocje jeszcze nie opadły po wygranej w Love Island", ale wracamy dzisiaj do Polski razem. Dziękujemy za wszystkie głosy i jesteśmy mega wdzięczni. Dostaliśmy dużo wsparcia. Oglądaliśmy dopiero swoje wizytówki, bo nawet nie widzieliśmy, jak to wszystko wyglądało, no ale tak naprawdę będziemy randkować z "Love Island 8" w Polsce. Buziaczki, dziękujemy

Armin potwierdził jej słowa i poprosił wszystkich, aby życzyli im szczęścia na nowej drodze życia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.