Selena Gomez robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Fani celebrytki zdruzgotani wiadomością

Fani są zdruzgotani wiadomością, która pojawiła się we wtorek 31 października 2023 roku na instagramowym "story" Seleny Gomez. Aktorka i piosenkarka poinformowała, że robi sobie przerwę od social mediów. Wyjaśniła, że nie może już znieść tego, co dzieje się na świecie.

Selena Gomez postanowiła zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych. W jednym ze swoich postów poinformowała, że w najbliższym czasie nie znajdziemy jej na żadnych social mediach. Powód? Znana aktorka i piosenkarka powiedział, że stan współczesnego świata ją przeraża i potrzebuje chwili odpoczynku.

Zobacz wideo Selena Gomez i jej Gracie naśladują aktorki serialu "Pełna chata"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Selena Gomez znika z mediów społecznościowych. Ma już dość stanu, w jakim jest społeczeństwo

Jak donosi Deadline, Selena Gomez nigdy nie ukrywała swoich zmagań ze zdrowiem zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Warto zaznaczyć, że niedawno była gospodynią inauguracyjnej inicjatywy Rare Impact Fund Benefit, mającej na celu zwiększenie dostępu młodych ludzi na całym świecie do usług w zakresie zdrowia psychicznego i edukacji. Wówczas powiedziała zgromadzonej publiczności:

Długo zmagałam się ze światem w mojej głowie, czułam się zagubiona, a czasami czułam się beznadziejna

Fani Seleny Gomez są niepocieszeni po wtorkowym (31.10.2023 r.) "story" na Instagramie celebrytki. Poinformowała na nim, że planuje sobie zrobić przerwę od wszelkich mediów społecznościowych. W swoim poście gwiazda "Zbrodni po sąsiedzku" napisała:

Moje serce pęka, kiedy widzę tyle okropności, nienawiści, przemocy i terroru, które dzieją się na świecie. Torturowani i zabijani ludzie oraz każdy akt nienawiści wobec jakiejkolwiek grupy są straszne. Musimy chronić wszystkich ludzi, zwłaszcza dzieci i na dobre powstrzymać przemoc

Później kontynuowała, że choć wie, że jej słowa nie wystarczą, wciąż jest jej przykro w związku z tym, co dzieje się na świecie. Napisała, że nie jest w stanie znieść tego, że niewinni ludzi są krzywdzeni. Zaznaczyła, że nawet na myśl o tym co się dzieje, robi się jej niedobrze. W dalszej części dodała:

Chciałabym móc zmienić świat. Ale wpis tego nie zrobi

Nie tylko Selena Gomez wypowiedziała się o konflikcie. Wielu celebrytów podpisało się pod listem do Joe Bidena

Piosenkarka i aktorka opublikowała również zdjęcie swojej młodszej siostry Gracie Elliott Teefey, które podpisała słowami:

To, że mam siostrę, sprawia, że codziennie jestem tragicznie chora. Zrobiłbym wszystko dla dzieci i życia niewinnych osób

Selena Gomez nie jest jedyną gwiazdą, która wypowiedziała się na temat trwającego obecnie konfliktu. Joaquin Phoenix, Cate Blanchett, Jon Stewart, Kristen Stewart, Susan Sarandon, Mahershala Ali, Riz Ahmed, Ramy Youssef, Quinta Brunson i inne gwiazdy połączyły siły, aby podpisać list wzywający prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena do wezwania do zawieszenia broni w Gazie. Następnie rozesłany został drugi list, który nalegał, by prezydent wezwał do uwolnienia wszystkich zakładników. Amy Schumer, Sacha Baron Cohen, Chris Rock, Gwyneth Paltrow, Katy Perry, Bradley Cooper, Justin Timberlake i inni znaleźli się wśród osób, które podpisały notatkę, rozpoczynając formalną kampanię pod nazwą #NoHostageLeftBehind.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.