Ma 96 lat i wywija na parkiecie jak nastolatka. Nagranie szturmem podbija sieć. "Wymarzona babcia"

Pewna 96-letnia staruszka stała się prawdziwym hitem internetu, a wszystko za sprawą swojego wigoru i świetnych ruchów. Kiedy do mediów społecznościowych trafiło nagranie, na którym tańczy, ludzie nie mogli w to uwierzyć. W komentarzach twierdzą, że 96-latka rusza się lepiej niż młodzi.

Wiek to tylko liczba, czego przykładem jest Shirley Goodman. 96-letnia kobieta cieszy się życiem i myśli tylko o tym co tu i teraz. Starsza pani zaskoczyła weselnych gości, a przy okazji stała się prawdziwym hitem internetu. Ilość lat nie ma znaczenie, jeśli jest się młodym duchem i zadowolonym z życia.

Zobacz wideo Jak pokolenie "Z" wyobraża sobie ślub?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie ma limitu wieku jeśli chodzi o taniec. Pewna 96-latka jest tego żywym dowodem

Ludzie uwielbiają tańczyć niezależnie od wieku. Jest on bowiem znaną od wieków forma wyrażania swoich emocji, ekspresji czy po prostu dobrej zabawy. Każdy może się pokiwać na parkiecie, nie ma bowiem żadnych limitów mówiących kto, gdzie, kiedy i do czego. Wiek również nie stanowi żadnej przeszkody, by ruszyć do tańca i świetnie się bawić. Idealnym przykładem może być 96-letnia Shirley Goodman. Ta pochodząca z Włoch kobieta, z uśmiechem na twarzy wykonała swój układ taneczny. Nic dziwnego, że nagranie z nią błyskawicznie podbiło internet. Wielu internautów jest nawet zdania, że kobieta "tańczy lepiej niż wiele młodych dziewczyn". Filmik pojawił się na profilu Gabriele Corno na popularnej platformie X. Tam widzimy, jak weselni goście - a wśród nich nie kto inny jak właśnie Shirley - tańczą do jednego z najpopularniejszych przebojów Bruno Marsa, "Locked Out of Heaven". Kobieta wraz z innymi gośćmi wykonuje cały układ przygotowany do tego utworu. Bez zająknięcia i z uśmiechem na ustach zdziwiła gości i internautów. 

Pełna wigoru babcia podbiła internet. Komentujący nie mogą przestać się nią zachwycać

Nagranie pojawiło się na platformie we wrześniu 2022 i od tej pory zebrało niemal 100 tysięcy polubień, tysiące komentarzy i 14 tysięcy retweetów. Nagranie stało się prawdziwym viralem, a internauci zakochali się w pełnej życia 96-latce. Niejednokrotnie pojawiały się w komentarzach głosy, że kobieta jest wymarzoną babcią czy że żyje ich wymarzoną starością. Niemal jednogłośnie komentujący stwierdzili, że wiek jest niczym więcej niż liczbą i najważniejsze jest to na ile się czujemy. Możemy mieć 70, 96 czy nawet 100 lat, ale jeśli jesteśmy młodzi duchem, to nic nas nie powstrzyma.

Dzięki niej 96 wygląda, jak coś niesamowitego
Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze, raz wystarczy
Cóż za cudowna dama! Tańczy lepiej niż wiele młodszych osób i z pewnością jest lepiej ubrana
Nie będę kłamać, Shirley radzi sobie lepiej niż ja

- czytamy w komentarzach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.