Ewa Chodakowska już tak nie wygląda. Zdecydowała się na nową fryzurę. Myślała o niej trzy lata

Ewa Chodakowska przeprowadza metamorfozy swoich klientek, jednak sama nie lubi drastycznych zmian w wyglądzie. Postanowiła jednak odświeżyć nieco swoją fryzurę i zdecydowała się na cięcie. Fani są zachwyceni jej przemianą, czego nie ukrywali w komentarzach.

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych polskich trenerek. Jako jedna z pierwszych publikowała w internecie filmy z zestawami ćwiczeń dla kobiet, a także porady dietetyczne. Obecnie jest trenerką personalną, ale też często występuje w popularnych programach telewizyjna jako ekspertka zdrowego stylu życia. W mediach społecznościowych regularnie publikuje efekty swojej pracy, jednak jej ostatni film szczególnie zaskoczył fanów. Pokazała spektakularną metamorfozę.

Zobacz wideo Chodakowska o tym, co wylicytowała. Wydała ponad 300 tys.

Zainteresował Cię ten temat? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewa Chodakowska nie zwalnia tempa. Prężnie działa w mediach społecznościowych

41-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwują prawie dwa miliony użytkowników, a sama promuje na nim zdrowe nawyki, m.in. opowiada o sposobach na pozbycie się nadprogramowych kilogramów, reklamuje swój catering i usługi dietetyczne, a także pokazuje efekty pracy ze swoimi klientkami, które przechodzą spektakularne metamorfozy. W internecie Ewa Chodakowska skupia się bardziej na swojej pracy niż na życiu prywatnym. Na próżno szukać zdjęć z rodzinnych wyjazdów czy codziennych czynności. Można jednak śledzić zmiany, jakie zachodziły w wyglądzie trenerki w ostatnim czasie. Nie było ich zbyt wiele, bowiem celebrytka nie lubi drastycznych cięć, ale w ostatnich miesiącach zmieniła kolor włosów. Pożegnała brązowe pasma i powitała ciemny blond z jasnymi refleksami, który z dumą nosi od pewnego czasu. Na Instagramie pojawił się jednak zaskakujący film, na którym trenerka sięgnęła po nożyczki.

Metamorfoza znanej trenerki. Zabierała się za tę fryzurę od trzech lat

Ostatnie nagranie opublikowane na instagramowym profilu Ewy Chodakowskiej zaskoczyło jej fanów. Widać na nim jak kobieta siedzi w samym ręczniku i z mokrymi włosami, a na rękach trzyma swojego psa. Nagle przy jej głowie pojawia się nieznana ręka z nożyczkami, a kobieta zasłania twarzą usta.

Trzy lata za mną chodziła… w końcu się zdecydowałam. Co myślisz? Jesteś na TAK czy na NIE?

- napisano na filmie. Już po chwili wszystko staje się jasne. Celebrytka zdecydowała się na cięcie, w efekcie czego na jej głowie pojawiła się grzywka na boki w stylu "curtain bangs". To ostatnio bardzo modna stylizacja, która pasuje do niemal każdej fryzury i jest bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które chcą coś zmienić w swoim wyglądzie, ale boją się drastycznej metamorfozy. Cięcie wykonał Wojtek Stasiak, znany fryzjer gwiazd. W komentarzach posypały się komplementy od zachwyconych fanów.

Zdecydowanie TAK
Pięknie wyglądasz
Szał. Też bym chciała, ale się boję

- czytamy na Instagramie.

 
Więcej o: