Nastolatkowie pełzają po podłogach sklepowych jak dżdżownice. Plaga zalewa Polskę

TikTok to kopalnia nie tylko ciekawych porad, śmiesznych filmików i przepisów, ale również nowych trendów. Teraz pewna moda zawładnęła polskim internetem. Chodzi o "pełzające nastolatki". Młodzi ludzie na czworakach łażą po galeriach handlowych. Po co? Internauci są zachwyceni.

Nowy trend dosłownie zalewa polskiego TikToka. Chodzi o "pełzające nastolatki", które robią ostatnimi czasy ogromną furorę w sieci. Moda polega na nagraniu filmiku podczas gdy młodzież chodzi po galeriach handlowych... na czworaka. Coraz częściej można spotkać właśnie takie "pełzaki". Jeśli więc ich jeszcze nie zobaczyliście, nic straconego. "Armia" cały czas się rozrasta.

Zobacz wideo Dlaczego nastolatkowie zamiast rozmawiać z rodzicami, wolą szukać odpowiedzi na pytania w internecie? "Może stracili do nas zaufanie"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pełzają po podłogach w galeriach handlowych. Nowy trend na TikToku błyskawicznie zyskał popularność

Film umieszczony na platformie TikTok, który ukazuje akcję rozgrywającą się w warszawskiej Galerii Bemowo, zdobył ponad 40 milionów wyświetleń. W materiale widać grupę nastolatków, którzy przemieszczają się na czworaka po strefie gastronomicznej. Młodzi ludzie pełzną gęsiego, starając się dotrzeć do kasy sieci KFC, lecz zostają szybko przepędzeni. Następnie przenoszą się w okolice stolików. Autor nagrania to użytkownik o nazwie "Crawly possessed" ("opętany pełzaniem" po angielsku), który jest pionierem tego nietypowego trendu w Polsce. Na początku użytkownik publikował filmiki, na których sam porusza się na czworaka w różnych miejscach publicznych Warszawy. Z czasem dołączyły do niego jednak kolejne osoby, tworząc wspólnie serię nietypowych i humorystycznych filmów. Teraz trend ten rozprzestrzenił się na całą Polskę. Autor nietypowego trendu zdobył już 404.2 tysiące obserwujących i 25.4 miliony polubień na swoich filmikach.

Pełzanie po galeriach. Trend przypadł do gustu nie tylko polskim internautom

Jednak wiele osób zastanawia się, co na celu ma pełzanie po podłogach w centrum handlowych. Czy to jakiś protest, a może po prostu performance? Cóż, do teraz nie wiadomo, o co dokładnie chodzi. Na razie wszystko wskazuje na to, że to kwestia dość specyficznej co prawda, ale całkiem dobrej zabawy. Taki sposób na spędzanie wolnego czasu samemu i ze znajomymi przypadł jednak do gustu wielu internautom. Filmiki opublikowane na profilu zazwyczaj spotykają się pozytywnymi komentarzami zarówno polskich, jak i zagranicznych internautów. 

Jak mogę dołączyć?
Przysięgam, że jakby ktoś mi tak łaził po sklepie, jakbym akurat miała zmianę, to zrobiłoby mi to dzień
Marzenie, żeby takie coś zobaczyć
Kocham naszą generację

- czytamy w komentarzach.

Więcej o:
Copyright © Agora SA