5 najdroższych aukcji WOŚP. Już teraz biją rekordy. Wśród nich Beata Szydło i Ewa Chodakowska

Wśród aukcji przygotowanych na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazły się te wystawione przez największe polskie gwiazdy. Są one najchętniej licytowane i już teraz osiągnęły zawrotne kwoty. Poza Omeną Mensah na szczycie znalazły się Beata Szydło i Ewa Chodakowska. Oto, co ofiarowały.

Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cieszą się ogromną popularnością. Co roku polskie gwiazdy związane ze sportem, telewizją czy polityką ofiarują wyjątkowe przedmioty lub spotkania na licytacjach. Cała kwota przeznaczana jest na tegoroczny cel fundacji. Te pięć propozycji już teraz osiągnęło zawrotne ceny.

Zobacz wideo Matteo Brunetti o WOŚP. "Mamy siłę medialną" #JedenDzieńDłużej

Aukcja WOŚP 2024. Na podium Omena Mensah, Beata Szydło oraz wyjątkowy dom

Do końca licytacji trzech najdroższych obecnie aukcji pozostało około 10 dni. Przez ten czas ceny jeszcze mogą się zmienić, ale już teraz wyraźnie widzimy, co cieszy się największym zainteresowaniem. Aż 230 tysięcy złotych jest w stanie dać na ten moment osoba, która bierze udział w ofercie na golfowy weekend w Marbelli z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską. Podobnie jak w zeszłym roku ma być to wspólnie spędzony czas w niemal rajskich warunkach, gdzie poza spędzeniem czasu z celebrytami, będzie można odwiedzić trzy mistrzowskie, najpiękniejsze pola golfowe w południowej Hiszpanii. Zaraz po aukcji filantropów uplasował się dom modułowy Keno Home zbudowany specjalnie na 32. Finał WOŚP. To całoroczne mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratowych już teraz kosztuje licytacji to 152 tysiące złotych. Na trzecim miejscu znalazł się najbardziej znany w Polsce Fiat Seicento, który w 2017 roku brał udział w kolizji z samochodem, którym jechała Beata Szydło. Fiat został oczywiście dokładnie odrestaurowany, a jego cena na ten moment to aż 123 tysiące złotych. To nie jedyny pojazd, który cieszy się aż takim zainteresowaniem.

32. Finał WOŚP: Aukcje internetowe podbijają Allegro. Bartosza Zmarzlik i Ewa Chodakowska

Mistrz świata w żużlu, Bartosz Zmarzlik również postanowił ofiarować wyjątkowy przedmiot na tegoroczny finał WOŚP. Jest to motocykl, na którym wywalczył swój czwarty złoty medal, ścigając się podczas finałowych zawodów cyklu FIM Speedway Grand Prix 30 września 2023 roku w Toruniu. Poza niesamowitym sprzętem uwagę zwraca również fakt, że sportowiec pokusił się o autograf na osłonce. Nic dziwnego, że aukcja cieszy się takim zainteresowaniem i już teraz jest licytowana za ponad 105 tysięcy złotych. Prawdopodobnie za tyle zostanie sprzedana, gdyż oferta kończy się dziś, 29 stycznia. Piąte miejsce wśród najdroższych obecnie aukcji WOŚP zajął "Tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską". Już teraz kosztuje ponad 100 tysięcy złotych, a wygrany będzie miał okazję nie tylko spotkać się z trenerką, ale także wspólnie poćwiczyć przez 7 dni kompleksowo uzdrawiając swoje "ciało i duszę". Wszystkich aukcji jest ponad 60 tysięcy i jak co roku celebryci chętnie oferują coś od siebie. O tym, komu udało się zebrać największą kwotę, dowiemy się już 9 lutego.

Więcej o:
Copyright © Agora SA