Ta pizzeria przygotowała boxy, które pomogą ci zakończyć związek. I to jeszcze przed walentynkami

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Dla większości osób to romantyczny czas w ciągu roku i moment na okazywanie uczuć. Niektórzy jednak tego dnia mają inne plany - mniej romantyczne. Zerwanie z partnerem za pomocą pizzy? Oczywiście, to możliwe.

Walentynki już 14 lutego, więc na każdym kroku widać aktualnie reklamy z motywem serca i amora. Uwagę wielu przykuwa jednak także nietypowa kampania popularnej restauracji, która będzie pomagać innym - uwaga - zakończyć relację. Firma postanowiła przełamać konwencjonalną tradycję romantycznych walentynek i skupia się na nieco innym przekazie. 

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Jaki prezent na walentynki 2024 wybrać? To sprawdzone upominki

Walentynkowy prezent dla bliskiej osoby często spędza sen z powiek. Jeśli nie wiesz, co kupić tego dnia, być może lepiej nie wychodź poza schemat, by nie popełnić gafy, i skup się na klasycznych upominkach, które sprawdzą się niemalże zawsze. Takimi są na przykład kwiaty w przypadku kobiet. Czerwone róże sprawdzą się idealnie, a do środka bukietu warto wsadzić liścik miłosny. Zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn sprawdzi się również wspólna kolacja w restauracji lub romantyczny wieczór w domu z pizzą i ulubionym filmem. Pamiętaj jednak, by nie zamówić pizzy ze złym przekazem. Podczas walentynek w ofercie popularnej restauracji pojawi się tak zwane "pożegnalne ciasto".

Upominek na walentynki inaczej, czyli pizza na zakończenie związku. Oferta robi furorę

Pizzy na zerwanie nie kupisz w Polsce, ponieważ oferta skierowana jest jedynie do mieszkańców Nowego Jorku, Chicago oraz Miami. Akcja zamawiania pizz pożegnalnych zaczęła się już 6 lutego 2024 roku i potrwa do końca walentynek. Firma oferuje wysyłanie specjalnych ciast byłym partnerom lub osobie, z którą chcemy zakończyć relację.

Rozstania są niezręczne. Możemy pomóc. Wyślij darmowe ciasto na pożegnanie, a kierowca dostawy przekaże złe wieści w najlepszy sposób.

- informuje organizator akcji na stronie goodbyepies.com, gdzie można zamówić oryginalną pizzę. Na pudełku znajdzie się spersonalizowana wiadomość, ale można skorzystać też z generatora żartobliwych wymówek, takich jak na przykład:

Zostałem sokołem i wędruję na południe??? co to znaczy?
Jestem dziedzicem tronu odległej krainy i muszę uratować moje królestwo przed nadchodzącym złem
Moi ulubieni bohaterowie telewizyjni zerwali i nigdy więcej nie uwierzę w miłość.

- czytamy na stronie. Co ciekawe, smak tego przysmaku nie jest przypadkowy, ponieważ baza na cieście będzie słodko-gorzka, czyli poniekąd taka jak zakończenie relacji. Na stronie widzimy, że osiągnięto już limit zamówień, więc akcja najwyraźniej cieszy się popularnością i tuż przed walentynkami lub w ich trakcie sporo osób zostanie singlami. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA