Klaudia z "Rolnik szuka żony" jest krewną popularnej aktorki. Udostępniła zdjęcie. Podobne?

Jedna z uczestniczek "Rolnik szuka żony" udostępniła na swoim Instagramie relację ze sławną aktorką. Obserwatorzy Klaudii byli nie lada zaskoczeni. Na fotografii znalazł się ukochany rolniczki Valentyn oraz pewna polska gwiazda. Wyjaśniamy, co tak naprawdę się wydarzyło.

Po dziewiątym sezonie programu "Rolnik szuka żony", ku zaskoczeniu widzów, związek Klaudii i Valentyna pozytywnie się rozwija. Para regularnie udostępnia wspólne fotografie na Instagramie i dzieli się z fanami swoją radością. Ostatnio zrobiło się o nich naprawdę głośno, ale nie za sprawą ich uczucia, a rodzinnych powiązań. Okazuje się, że uczestniczka show jest kuzynką znanej celebrytki, uwielbianej przez wielu polskich widzów.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Bardowscy na rajskich wakacjach, a dla Grzegorza to męka. Co się stało?

"Rolnik szuka żony": Klaudia jest kuzynką aktorki. Co dzieje się z nią i Velentynem?

"Rolnik szuka żony" to program, który od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem polskich widzów. Część uczestników formatu po zakończeniu nagrań znalazła miłość i od tamtej pory prężnie działa w mediach społecznościowych. Jedną z rolniczek, która wciąż utrzymuje kontakt z wiernymi fanami, jest Klaudia z dziewiątego sezonu. Wraz ze swoim ukochanym Valentynem często pokazuje się w social mediach i informuje obserwatorów o ważnych wydarzeniach z ich życia prywatnego. Zakochani poznali się na planie "Rolnik szuka żony", gdy 26-latka prowadziła własną plantację świerków i ekologiczną hodowlę kur niosek. Valenty w tamtym momencie był świeżo po ukończeniu Politechniki Szczecińskiej i zajmował się budową fabryki pod Wrocławiem. Po zakończeniu nagrań do programu zamieszkali wspólnie w rodzinnych okolicach kobiety, na Podlasiu. Nie tak dawno Klaudia dodała na swojej historii na Instagramie zaskakujące zdjęcie. Co ciekawe, nie dotyczyło tylko i wyłącznie jej partnera. Okazało się, że w jej domu pojawiła się znana polska aktorka.

Klaudia z kuzynkąKlaudia z kuzynką instagram.com/k__klaudi

Kuzynka Klaudii to znana aktorka. Joanna Jarmołowicz grała między innymi w "M jak miłość"

Na udostępnionej fotografii Klaudia oraz Valentyn pozowali wspólnie z kuzynką rolniczki, którą okazała się być Joanna Jarmołowicz. To popularna aktorka filmowa i teatralna, którą większość widzów zna przede wszystkim z roli Katii w "M jak miłość". Z serialem gwiazda związana jest od 2018 roku. Wcześniej występowała jako Marta Rudzińska w produkcji "Pierwsza miłość" oraz Zuza Gładysz w "Na noże". Na srebrnym ekranie zadebiutowała już w 2013 roku rolą Anity w "Sandland". W swoim życiu miała również epizod muzyczny. Jarmołowicz udało się zagrać w teledysku do piosenki Maryli Rodowicz "Dalej orły". Mało kto wie jednak, że sama artystka również jest związana z innymi sławami. Joanna jest bowiem partnerką Jana Królikowskiego, syna Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Wspólnie doczekali się synka Józefa. Trzeba przyznać, że świat rzeczywiście jest naprawdę mały.

Więcej o:
Copyright © Agora SA