Nowa fryzura Dody to tylko przykrywka? Artystka zareagowała na docinki. "Palma mi jeszcze nie odbiła"

Gala Fryderyki 2024 już za nami. Na uroczystości pojawiło się wiele gwiazd polskiego show-biznesu, w tym znana niemalże wszystkim Doda. Piosenkarka zaskoczyła zarówno paparazzi, jak i fanów nową fryzurą. Po wszystkim musiała się tłumaczyć na Instagramie.

Doda to jedna z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która niemalże zawsze potrafi zaskoczyć fanów i nie tylko. Mimo dłuższej przerwy w karierze nie wyszła z wprawy, i wie, w jaki sposób zainteresować media swoją osobą. Na tegorocznej gali Fryderyków kolejny raz udowodniła, że jest niesamowicie uzdolniona oraz potrafi nabrać wszystkich wokół. 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska szczerze o Dodzie. "W tym szczuplutkim ciałku..."

Doda Fryderyki 2024. Piosenkarka zaskoczyła fanów nie tylko fryzurą

W piątek 22 marca 2024 roku odbyła się gala wręczenia prestiżowych nagród muzycznych - Fryderyków. Nie zabrakło na niej oczywiście występów, które umiliły całe wydarzenie. Na scenie pojawiła się między innymi Doda, której kariera w ostatnim czasie bez wątpienia rośnie w siłę. Artystka wystąpiła u boku popularnego rapera Smolastego, lecz zanim duet zaczął śpiewać, celebrytka postanowiła w dosadny sposób zareklamować swoje perfumy. Popsikała się swoim nowy produktem, co nie spodobało się niektórym fanom. W sekcji komentarzy wielu użytkowników zwróciło uwagę na tę sytuację i odczuło pewien niesmak. 

Występ super, ale z tym psikaniem perfumami troszkę wiocha

- stwierdził jeden z internautów. Ta kwestia to tylko początek zaskoczeń. Zareklamowanie własnych perfum na koncercie co prawda zdziwiło uczestników wydarzenia oraz widzów, lecz nie tak bardzo jak nowa fryzura gwiazdy

 

Krótkie fryzury damskie 2024: Doda obcięła włosy na Fryderyki? Artystka sprytnie nabrała fanów

Na uroczystości wręczania Fryderyków zarówno dziennikarze, paparazzi jak i inne gwiazdy niemalże nie spuszczały oka z Dody. Artysta zaskoczyła wszystkich nową fryzurą, pokazując się w bardzo krótkich pasmach. Gwiazda słynie z długich, gęstych blond włosów, więc taka zmiana była wielką rewolucją. Fani również byli w szoku i nie mogli uwierzyć w to, że ich idolka zdecydowała się na tak ostre cięcie. Po kilku dniach okazało się jednak, że efekt krótkich kosmyków uzyskała dzięki peruce.

Kochani palma mi jeszcze nie odbiła, żeby obcinać włos. Na zdjęciu połączenie parasola z Aquarii i Niedzieli Palmowej oraz moje naturalne włosy bez żadnych doczepów.

- wyjaśniła na Instagramie. Ta informacja z pewnością ucieszyła wielu oraz pokazała, jak łatwo można uzyskać realistyczny efekt, tylko dzięki dobrze dobranej peruce. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA