To oni wystąpią na 30. Pol'and'rock Festival 2024. Line-up zapowiada legendy. "Będzie śpiewane"

Tegoroczny Pol'and'Rock Festival odbędzie się w Czaplinku i zapewni uczestnikom mnóstwo świetnej zabawy. Line-up artystów jest już po części dostępny. Kto więc pojawi się na scenach? Fani zacierają ręce na myśl o śpiewaniu klasyków polskiej muzyki.

Lada moment rozpoczną się wakacje, więc wyczekiwany przez wielu okres w roku. To właśnie w tym czasie spora część Polaków wyruszy za granicę, by wypocząć, a inni zostaną na miejscu i skorzystają z atrakcji, które oferuje nasz kraj. Tych nie brakuje, a jedną z najpopularniejszych będzie bez wątpienia wydarzenie w Czaplinku, czyli 30. Pol'and'rock Festival 2024. Kiedy dokładnie odbędzie się festiwal i kto wystąpi na scenach? W tym roku organizatorzy pozytywnie zaskoczyli uczestników.

Zobacz wideo Przedpołudniowa rozmowa Gazeta.pl z Jerzym Owsiakiem

30. Pol'and'rock Festival 2024. Wielkie wydarzenie w Czaplinku już niebawem

Pol'and'rock Festival 2024 to wyjątkowy festiwal muzyczny organizowany przez fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Historia przedsięwzięcia sięga 1995 roku, więc to bez wątpienia wydarzenie z tradycją. Tegoroczna zabawa będzie odbywać się na lotnisku Czaplinek-Broczyno w dniach 1-3 sierpnia, a fani imprezy już nie mogą się doczekać i odliczają dni. Jeszcze do niedawna line-up wykonawców nie był znany, lecz dziś już wiemy, kto mniej więcej pojawi się na scenach Pol'and'rock Festivalu. Okazuje się, że organizatorzy zaskoczyli wielu.

Kto zagra na tegorocznym Pol'and'rock Festival? Ogłoszono kolejną gwiazdę. Fani podekscytowani

Na przestrzeni ostatnich tygodni organizatorzy festiwalu zdradzali line-up artystów. Aktualnie wiadomo już, że na wydarzeniu pojawią się między innymi takie gwiazdy jak Enej, Clawfinger, Flogging Molly, Guano Apes, Kasia Kowalska, Mery Spolsky, Paktofonika, czy T.Love i Coma. Nikt nie spodziewał się jednak, że do tego grona dołączy jeszcze zespół, który znany jest głównie z utworu "Mój jest ten kawałek podłogi". Mowa oczywiście o koszalińskim zgrupowaniu Mr. Zoob, które od lat ma wielu fanów. W ostatnich dniach ogłoszono także, że na festiwalu pojawi się również zespół The Bill oraz słynny DJ Adrian Sherwood. Internauci, dowiedziawszy się o nowych artystach, nie mogli powstrzymać emocji w sekcji komentarzy pod postem na Facebooku. 

Mój jest ten kawałek podłogi zaśpiewać na polu Pol'and'Rock to jak wygrać w lotto
To będzie śpiewane
Ależ rozkręcacie tę karuzelę

- komentowali użytkownicy.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.