Byli parą w serialu i prywatnie. Mikołaj Roznerski zostawił ukochaną i syna. "Mam do siebie żal"

Mikołaj Roznerski to popularny polski aktor, który przed laty podjął decyzję o odejściu od matki swojego dziecka. Dziś żałuje tego, co zrobił i stara się naprawić swoje błędy. Mało kto wie, że serialowy Marcin Chodakowski z "M jak miłość" oraz Eryka Buford, byli w rzeczywistości parą.

Mikołaj Roznerski oraz Marta Juras występowali wspólnie w serialu obyczajowym "M jak miłość" jako para. Filmowi Marcin i Eryka byli parą również w rzeczywistości. Aktorzy poznali się jeszcze podczas studiów i szybko zakochali się w sobie. Co więcej, doczekali się nawet synka, Antoniego. Niestety sielanka została w pewnym momencie przerwana.

Zobacz wideo Artur Barciś o kulisach odejścia z "M jak miłość". To produkcja go wyrzuciła!

Mikołaj Roznerski z żoną i synem. Kto jest mamą syna Mikołaja Roznerskiego? Aktor rozstał się z ukochaną

Mikołaj Roznerski i Marta Juras poznali się jeszcze w trakcie studiów, choć oboje uczęszczali do zupełnie innych uczelni. Młoda aktorka uczyła się w Warszawie, a on we Wrocławiu oraz Krakowie. Choć szybko się zakochali, to ich związek na początku istniał jedynie na odległość. Po zakończeniu studiów oboje rozpoczęli pracę w wymarzonym zawodzie. W 2011 roku przyszedł na świat ich pierwszy i jedyny syn, Antoni. Rodzice zaś niedługo potem pojawili się w obsadzie popularnego serialu telewizyjnego "M jak miłość". Mikołaj wcielił się w rolę Marcina Chodakowskiego, a Marta w Erykę Buford. Również na planie zostali parą. Niestety miłe chwile nie trwały długo. Związek rozpadł się w 2013 roku, gdy ich dziecko miało zaledwie dwa lata. Wszystko przez to, że aktor postanowił zostawić rodzinę i odejść do innej kobiety, również zajmującej się sztuką telewizyjną. Fani byli zdruzgotani. Wielu z nich myślało, że doczekają się ślubu, tymczasem Marta Juras niedługo potem odeszła z serialu. Po latach Mikołaj przyznał się, że jego zachowanie było niedojrzałe.

Mam do siebie ogromny żal, że nie potrafiłem utrzymać rodziny. Byłem za młody i za głupi.

- opowiadał podczas jednej z rozmów dla "Twojego Stylu". Zmieniło się również jego podejście do życia.

Z kim jest w związku Mikołaj Roznerski? Teraz inaczej patrzy na życie. Synek jest jego oczkiem w głowie

Obecnie Mikołaj Roznerski utrzymuje pozytywne relacje zarówno z synem, jak i matką swojego dziecka. Oboje dbają o prywatność dziecka i nie publikują na jego temat żadnych informacji w internecie. Marta Juras związała się z Janem Cybisem, aktor natomiast nie jest w stałym związku. Poświęca za to czas Antoniemu.

Próbowałem stałości, ale nie wyszło. (...) Dziś robię wszystko, by syn tego nie odczuł. Nie jestem ojcem weekendowym.

- dodał podczas tej samej rozmowy. Sama Marta z kolei nie utrudnia mu kontaktów z synem, choć przez wiele lat miała do niego żal. Wraz z Janem Cybisem wychowuje natomiast dwójkę wspólnych dzieci, których imion nie podała do informacji publicznej.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Oglądasz serial "M jak miłość"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.