Pożyczył mężczyźnie trochę gotówki. Nie spodziewał się takiej rekompensaty. Nagranie stało się hitem

Czasami, kiedy zaczynamy tracić wiarę w ludzkość, potrzebna jest odrobina dobroci. Tą wykazał się pewien mężczyzna w sklepie, który z chęcią pomógł w kupnie włóczki innemu klientowi. Nie spodziewał się jednak, że jego dobry uczynek zostanie tak sowicie wynagrodzony.

Na TikToku można znaleźć całą masę niesamowitych treści, które sprawią, że na usta wypłynie nam uśmiech. Jako przykład można dać nagranie jednego z influecerów - Zachery'ego Dereniowskiego - który za pomocą ukrytej kamery uchwycił eksperyment społeczny. To, co zrobił influencer, wzruszyło całą masę użytkowników popularnej platformy.

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przeprowadził eksperyment społeczny. Poprosił mężczyznę o dołożenie mu dwóch dolarów

Zachery Dereniowski jest popularnym influencerem, który publikuje na TikToku pod nickiem @mdmotivator. Niemal każde wrzucone przez niego nagranie zdobywa miliony wyświetleń od użytkowników, którzy są zachwyceni tym, jakie ludzie potrafią mieć dobre serce. Jego wideo jest na to idealnym dowodem. Za pomocą ukrytej kamery Dereniowskiemu udało się nagrać, jak zachował się pewien mężczyzna, kiedy influencer poprosił go o kupienie mu włóczki. Nagranie rozpoczyna się od dialogu pomiędzy tą dwójką. Zachery Dereniowski pyta się drugiego klienta, czy mógłby mu dołożyć dwa dolary do zakupu, ponieważ nie ma on przy sobie więcej pieniędzy. Mężczyzna nie zastanawiał się nawet chwili i powiedział mu, że zapłaci za jego produkt w całości, kiedy tylko skończy kompletować swoje zakupy. Tiktoker upewniał się, czy mężczyzna jest pewny, tłumacząc przy okazji, że kłębek chce kupić dla swojej mamy. Mężczyzna odpowiedział mu:

Z chęcią ci pomogę, nie mam nic przeciwko, aby za to zapłacić

Rozmawiał przy tym z własną mamą przez telefon. Jak się później okazało, kobieta ma problemy ze zdrowiem i nie jest w stanie chodzić o własnych siłach.

Kiedy dobro popłaca. Mężczyzna nie spodziewał się takiej rekompensaty za pomoc

Kiedy Dereniowski się o tym dowiedział, zapytał się mężczyzny:

Gdyby była jedna rzecz, którą mógłbyś dla niej zrobić, co by to było?

Ten odpowiedział, że najbardziej na świecie chciałby, by poprawiło się zdrowie jego mamy. Kiedy mężczyźni podeszli do kasy, influencer postanowił zrobić coś wspaniałego dla pomocnego mężczyzny. Ofiarował mu tysiąc dolarów i oznajmił, że zapłaci za całe zakupy. Zaskoczony mężczyzna nie mógł powstrzymać się od łez. Nagranie szybko rozprzestrzeniło się po TikToku. Internauci chwalą postawę zarówno influencera, jak i głównego bohatera nagrania. Nagranie zebrało ponad 2,4 miliony polubień i przeszło 17 tysięcy komentarzy. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA