Ed Sheeran zaczepił mężczyznę w metrze. Jego zachowanie wzruszyło fanów. "To było piękne!"

W filmie udostępnionym na Instagramie nowojorski piosenkarz Mike Yung śpiewa nowy hit Eda Sheerana "Eyes Closed" na stacji Church Avenue na Brooklynie. To, co stało się chwilę później, zszokowało słuchaczy. Teraz wideo bije rekordy popularności.

Mike Yung to znany piosenkarz, który stał się popularny dzięki swoim występom na stacjach metra w Nowym Jorku. W 2017 roku brał udział w 12. sezonie „America's Got Talent". W ćwierćfinale wykonał przebój Sheerana „Thinking Out Loud", docierając tym samym do półfinału. Wczoraj udostępnił wideo, na którym znów wykonuje „Eyes Closed". To, co stało się podczas występu, zszokowało wszystkich.

Zobacz wideo Wpadka na koncercie Eda Sheerana! Ekrany zasłoniły występ

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Mike Yung wykonał przebój Eda Sheerana. Nie spodziewał się takiej reakcji 

Mike Yung jest znany na ulicach Nowego Yorku z wykonywania różnych coverów na stacjach metra. Jakiś czas temu udostępnił filmik na TikToku, który od razu zdobył ogromną popularność. Przedstawia wokalistę, wykonującego nowy hit Eda Sheerana „Eyes Closed" na stacji Church Avenue na Brooklynie. Nie byłoby w nim nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że sam irlandzki piosenkarz postanowił sprawić mężczyźnie nie lada niespodziankę. Podczas gdy Yung wykonywał jego utwór, Ed Sheeran podszedł do niego i dołączył do występu. Piosenkarz był wzruszony, kiedy Irlandczyk uścisnął mu dłoń i pochwalił talent. Na koniec występu Sheeran wręczył mu darmowe bilety na swój koncert. Coś takiego nie zdarza się na co dzień. Wideo wywołało w Internecie ogrom emocji, choć zostało udostępnione zaledwie wczoraj.

Ed Sheeran na językach. Fani chcą, by wystąpił na koncercie z wyjątkowym gościem 

Wideo w parę chwil osiągnęło ogromną popularność. Fani obu piosenkarzy chętnie je komentują na TikToku i Instagramie, co chwila prześcigając się w pomysłach na współpracę muzyków.

Kocham ten występ! Zróbcie razem trasę koncertową!
Ed jest wszędzie, nigdy nie występuje w konfliktach i współpracuje ze wszystkimi.
To było piękne, powinni nagrać razem płytę.

Fani często wspominają także jego wykonanie piosenki Eda Sheerana w 12. sezonie „America's Got Talent" — „Thinking Out Loud". Ich zdaniem wykonanie w konkursie telewizyjnym było przepiękne i mężczyzna zasłużył na większą popularność.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.