Koci mistrz kamuflażu. Czy uda ci się go znaleźć? Bombki spadają z choinki, a winowajcy nie widać

Koty dokładnie wiedzą, jak po cichu i niezauważalnie narobić szkód. Udowodnił to psotnik z nagrania, które podbiło TikToka. Internauci zachodzą w głowę, jak to się stało, że choinka sama zaczęła się trząść i zrzuciła bombki. Jeśli dobrze się przyjrzysz, znajdziesz winowajcę.

Nie od dziś wiadomo, że koty są wielkimi miłośnikami świąt. Gdy tylko w naszych domach pojawią się choinki, mruczki nie odstępują ich na krok. Większość z nich stara się wdrapywać na drzewo, nieustannie zrzucając przy tym bombki i tłukąc je w drobny mak. Zwykle te próby nie kończą się pomyślnie, jednak są wyjątki. Pewien kot nie tylko dostał się na gałęzie choinki, ale też udało mu się zaskoczyć opiekunów w nieco przerażający sposób.

Zobacz wideo Sztuczna czy prawdziwa? Która choinka bardziej eko?

Zainteresował Cię ten temat? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nietypowe nagranie obiegło TikToka. Na filmie ujęto trzęsącą się choinkę

Film opublikowany z konta @tiktokthepark w serwisie TikTok szybko obiegł internet. Początkowo może się wydawać niejasne, skąd taka popularność 17-sekundowego nagrania. Przez większość czasu widać w kadrze imponującą choinkę z pięknymi ozdobami. Drzewko zostało udekorowane białymi, szarymi i brokatowymi bombkami różnej wielkości oraz sporymi, jasnymi kokardami. Obok stoi świeca i mała budka przypominająca domek. Całość prezentuje się pięknie, ale nie jest to film poradnikowy o tym, jak udekorować dom na święta. Po kilku sekundach drzewko zaczyna się trząść, jednak nie widać, co jest tego przyczyną. Na koniec z choinki spada bombka, a osoba nagrywająca tę sytuację niewyraźnie wykrzykuje jedno słowo. Mogłoby się wydawać, że na filmie złapano "obecność ducha" lub innych sił nadprzyrodzonych. Ale po przeczytaniu opisu wszystko staje się jasne.

Znajdź kota

- czytamy pod filmem.

Gdzie schował się kot? Internauci próbują rozwiązać zagadkę

Jak się okazuje, w choince ukrył się kociak. Pojawia się tylko jedno pytanie - gdzie dokładnie? Właścicielka profilu, na którym udostępniono nagranie, zachęca do tego, by znaleźć czworonoga w kolorowym drzewku. Wbrew pozorom nie jest to proste zadanie, bowiem zwierzę jest ledwo zauważalne. Jeśli uda ci się go dostrzec w mniej niż 9 sekund, to znaczy, że masz sokoli wzrok. Potrzebujesz podpowiedzi? Skup się na środkowej części choinki. Nie zwracaj uwagi na bombki i ozdoby wokół drzewka, bo możesz przeoczyć moment, w którym pojawia się pupil. Jeśli chcesz sprawdzić, czy twoja odpowiedź jest poprawna, zajrzyj do naszej galerii zdjęć. Film na TikToku zdobył wiele polubień, a internauci są zachwyceni piękną choinką i niezdarnym kotkiem.

Głupi kotek! Ale to drzewo jest wspaniałe

- napisała jedna z komentujących osób na TikToku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA