Horoskop tygodniowy 27.11 - 03.12 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na tydzień 27.11 - 03.12 2023 roku. Najbliższe dni będą miały pozytywny obrót dla Ryb, Lwa i Strzelca. Pozostałe znaki zodiaku będą musiały popracować nad szczęściem. Jak potoczy się Twój tydzień? Sprawdź horoskop.

Horoskop tygodniowy - Baran

Tydzień rozpocznie się od zbiegu okoliczności, który sprawi, że zatęsknisz za tym co było. Twoja historia nie jest prosta, ale możesz ją napisać od nowa, tak jak tylko zapragniesz. Od środy poczujesz się znacznie lepiej, odzyskasz kontrolę i dalej będzie już z górki. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop tygodniowy - Byk

Od poniedziałku czeka Cię sporo pracy, szef zarzuci Cię zadaniami na wczoraj. Pomocną dłoń poda Ci Wodnik i razem uda Wam się dotrzeć do końca tygodnia. W weekend przyjdzie czas na świętowanie, relacje służbowe staną się bardziej prywatne. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Początek tygodnia przyniesie Ci wiele radości, dobra passa nie opuści Cię aż do czwartku. Tuż przed weekendem może pojawić się kilka trudności, ale to nie będzie dla Ciebie nic nowego i szybko sobie z tym poradzisz. W weekend czeka Cię miła niespodzianka, dawno niewidziany przyjaciel niespodziewanie stanie w Twoim progu.  

Horoskop tygodniowy - Rak

Masz już dosyć złotych rad, o które nawet nie prosisz? Ten tydzień będzie prawdziwym wytchnieniem. Około środy otrzymasz propozycję, która może całkiem odmienić Twoje życie. A gdy wykorzystasz szansę od losu, Twoje życie zmieni się na lepsze. 

Horoskop tygodniowy - Lew

Czujesz, że wszystko jest jeszcze możliwe? Ten tydzień udowodni Ci, że masz rację i możesz jeszcze zmienić bieg wydarzeń. Szczera rozmowa na temat wzajemnych oczekiwań wystarczy, Twój związek właśnie przechodzi w kolejną fazę, której oboje musicie się nauczyć. Wraz z nadejściem weekendu pochłoną Cię sprawy domowe, ale postaraj się wygospodarować czas na romantyczną kolację tylko we dwoje. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Przed Tobą tydzień intensywnej nauki, która zakończy się ważnym testem. Nie obawiaj się wysiłek włożony w przygotowania, zdecydowanie Ci się opłaci. W czwartek zrób sobie przerwę i zaplanuj dzień tylko dla siebie. Drobne przyjemności są jak dostęp świeżego powietrza. 

Horoskop tygodniowy - Waga

W tym tygodniu ktoś poprosi Cię o pomoc, a Ty nie będziesz mieć serca, aby odmówić. Spróbuj w tej całej sytuacji nie zapomnieć o swoich potrzebach. Około środy sytuacja się uspokoi i będzie można wrócić do swoich zajęć. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Wraz z nadejściem nowego tygodnia ktoś zacznie baczniej Ci się przyglądać. To nowe uczucie spadnie na Ciebie niespodziewanie, ale nową sytuację przywitasz z entuzjazmem. Miłość sprawi, że wyrosną Ci skrzydła i świat wokół stanie się o wiele bardziej przyjaznym miejscem. 

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Ostatnio idziesz jak burza, sukces goni sukces. W tym tygodniu zdecydowanie sytuacja się powtórzy, nawet Twoi przeciwnicy zamilknął z wrażenia. Nikt i nic nie będzie w stanie Cię pokonać. Wykorzystaj ten czas najlepiej, jak potrafisz. W weekend przyjdzie czas na zasłużony wypoczynek.  

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Twoja frustracja będzie narastać od początku tygodnia, aż około środy stanowczo sprzeciwisz się poczynaniom pewnej osoby. Krótka i konkretna wymiana zdań może oczyścić atmosferę, zdecydowanie warto spróbować. Nie spisuj tego tygodnia na starty. 

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Miłość sprawi, że to będzie bardzo udany tydzień. Twój związek właśnie przechodzi fantastyczną fazę, wzajemne zauroczenie dodaje Wam skrzydeł. Z czasem ta sytuacja się zmieni, ale teraz pozwól sobie na patrzenie na świat przez różowe okulary. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

W tym tygodniu sprawa, która utknęła w martwym punkcie ruszy z kopyta, sytuacja nie tylko obróci się na Twoją korzyść, ale przy okazji rozwiążą się problemy kilku postronnych osób. Sprawiedliwość istnieje i w tym tygodniu się o tym przekonasz.  

Zobacz też: Trzy znaki zodiaku, które będą mieć pecha w 2024 roku - kogo czeka pasmo rozczarowań?

Więcej o:
Copyright © Agora SA