Oto znaki zodiaku, które potrafią zepsuć święta całej rodzinie - lepiej uważaj, koło kogo siadasz przy stole

Które znaki zodiaku potrafią zepsuć święta całej rodzinie? Atmosfera przy stole nie zawsze oznacza miłe życzenia oraz uśmiechy od ucha do ucha. Niektórzy wykorzystują święta do tego, aby wylać swoją złość i frustrację. Kto generuje najwięcej problemów? Sprawdzamy.

Święta jak z obrazka to mit, którym karmią nas telewizyjne reklamy, prawda jest taka, że to właśnie w tym okresie najczęściej dochodzi do rodzinnych kłótni i awantur. Planujesz miłą uroczystość? Sprawdź, z kim mogą być największe problemy. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Trzy znaki zodiaku, które potrafią zepsuć święta całej rodzinie - Baran 

Baran to znak, który ma bardzo słabą kontrolę nad impulsami i często wykazuje zupełny brak taktu. Potrafi nagle wystrzelić serią oskarżeń, nie licząc się z konsekwencjami. Świąteczna atmosfera za sprawą przedstawiciela tego znaku może skończyć się, zanim rozkręci się na dobre. Co zrobić, aby Baran nie zepsuł pozytywnej aury? Postaw na konkrety, jasny przekaz przed wspólnym spotkaniem może skutecznie ostudzić baranie zapędy. A jeśli wiesz, że sytuacja może być nie do zniesienia dobrym pomysłem będzie po prostu brak zaproszenia dla takiej osoby. Rodzinny ostracyzm może dać Baranowi do myślenia. 

Trzy znaki zodiaku, które potrafią zepsuć święta całej rodzinie - Lew

Lew na spotkaniach rodzinnych często zachowuje się jak członek rodziny królewskiej. Nie dość, że wymaga specjalnego zaproszenia, to jeszcze często pozostawia je bez potwierdzenia do ostatniej chwili przed przyjazdem. Swoim nonszalanckim zachowaniem psuje plany pozostałych. A gdy już przybędzie na świąteczne spotkanie, wymaga specjalnego traktowania, Lew musi być w centrum uwagi, za wszelką cenę musi błyszczeć i na powitanie wymaga komplementów. W rozmowie często poniża swojego rozmówcę, jego główny cel to wypaść jak najlepiej, kosztem innych. Lew to też urodzony plotkarz, który surowo oceni wszystkich zebranych i potem tygodniami będzie komentował, kto jak był ubrany, kto przytył i kto się postarzał. Jak poradzić sobie z takim gościem? Najlepszy będzie brak reakcji, który dla Lwa jest największą karą. 

Trzy znaki zodiaku, które potrafią zepsuć święta całej rodzinie -  Bliźnięta 

Osoby spod tego znaku lubią wypowiadać się na forum bez cenzury i jakichkolwiek zahamowań. Często nie tylko niegrzecznie dominują rozmowę, podnosząc ton, ale potrafią też z błahego tematu zrobić totalną sieczkę. Lubią podpuszczać i prowokować, co więcej na koniec winę zrzucają na tego, kto podejmie rękawicę. To, co denerwuje ich najbardziej to ignorancja z drugiej strony, będą dotąd jątrzyć i prowokować, aż nie będzie już co zbierać z rodzinnej wieczerzy. Jak poradzić sobie z Bliźniętami przy stole? Przede wszystkim należy ograniczyć ilość serwowanego alkoholu i za wszelką cenę każdy kontrowersyjny temat ściągać na ziemię. Pogoda, świąteczne przepisy, długość mszy w kościele to potencjalnie bezpieczne wątki. 

Zobacz też: Trzy znaki zodiaku, które będą mieć pecha w 2024 roku - kogo czeka pasmo rozczarowań?

Więcej o:
Copyright © Agora SA