Horoskop na weekend 1-3 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop na weekend 1-3 grudnia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Chcesz wiedzieć, jak potoczy się pierwszy weekend nowego miesiąca? Przeczytaj horoskop i sprawdź, co masz zapisane w gwiazdach.

Horoskop na weekend - Baran

Przed Tobą weekend pełen wrażeń więc lepiej zapnij pasy. Miesiąc zaczniesz od dobrej imprezy, po której warto zarezerwować wizytę w SPA, aby wrócić do siebie przed poniedziałkiem. Baw się i ciesz się życiem, jeśli nie teraz to kiedy?  

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop na weekend - Byk

Czekasz, aż ktoś zrobi coś za Ciebie? Uważaj, bo możesz się przeliczyć, czas zakasać rękawy i wziąć się ostro do pracy. Na koniec weekendu będziesz z zadowoleniem podziwiać efekty.

Horoskop na weekend - Bliźnięta

Czujesz, że życie przecieka Ci przez palec, ciągle tylko dom, praca i tak w kółko? W ten weekend otrzymasz niezwykłą szansę na to, aby przerwać błędne koło i wrócić do marzeń, które od ładnych kilku lat odkładasz na półkę.  

Horoskop na weekend - Rak

Ciągle czekasz na wiadomość, która nie nadchodzi? Złam schemat i zrób pierwszy krok. Nie tylko od razu zobaczysz, na czym stoisz, ale też pokażesz, że masz władzę nad sytuacją. A jeśli się nie uda, to przynajmniej nie będziesz tracić czasu. 

Horoskop na weekend - Lew

Obowiązki domowe dają Ci ostatnio mocno w kość? Spróbuj w ten weekend postawić w stu procentach na siebie. Szybko przekonasz się, że było warto, a efekty zostaną z Tobą na dłużej. 

Horoskop na weekend - Panna

Przed Tobą aktywny weekend na łonie natury. Chcesz trochę ponarzekać? Lepiej wyjmij swój najbardziej czarujący uśmiech, bo przed Tobą wyjątkowa okazja na miłość do grobowej deski. 

Horoskop na weekend - Waga

Raz na jakiś czas lubisz się zaszyć z ukochaną osobą z dala od obowiązków i wszelkich terminów na wczoraj. Tak będzie wyglądał ten weekend, powoli w stronę relaksu i dużej dawki przyjemności. 

Horoskop na weekend - Skorpion

W ten weekend Twoja pozycja społeczna poszybuje w górę, czeka Cię spotkanie z osobami na szczycie, które z chęcią zaproszą Cię do swojego grona. Przed Tobą nowe perspektywy, dobrze wykorzystaj swoją szansę, a już wkrótce Twoje życie się całkiem odmieni. 

Horoskop na weekend - Strzelec

Masz czasem wrażenie, że nie wszystko jeszcze zostało powiedziane w temacie Twojej kariery? W piątek przekonasz się, że jest to bardzo prawdziwe. Zostaniesz doceniony i zajmiesz należne Ci miejsce. Pozostałe dwa dni spędzisz w ramionach ukochanej osoby.   

Horoskop na weekend - Koziorożec

Twoje weekendowe plany mogą nagle ulec zmianie, ale zamiast wpadać w złość, daj się ponieść fali. Już niedługo zrozumiesz, że los zawsze pisze dla nas najlepsze scenariusze. 

Horoskop na weekend - Wodnik

Czeka Cię pracujący weekend, który upłynie Ci na nadrabianiu obowiązków. Na szczęście z pomocą przyjdzie niezawodny Skorpion i razem uda Wam się połączyć przyjemne z pożytecznym.

Horoskop na weekend - Ryby

Przed Tobą weekend niespodzianek, sprawa, na której postawiłeś krzyżyk, nagle nabierze rozpędu. Ktoś, kto zachował się wobec Ciebie nie fair, przyjdzie błagać o litość. 

Zobacz też: Trzy znaki zodiaku, które będą mieć pecha w 2024 roku - kogo czeka pasmo rozczarowań?

Więcej o:
Copyright © Agora SA