Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. 26 grudnia w tym roku wypada we wtorek, ale zamiast za biurkiem spędzimy go w gronie najbliższych. Dla kogo ten dzień będzie wyjątkowo udany? Sprawdź swój horoskop i przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – Baran

Zapowiada się spokojny dzień w domowym zaciszu, zamiast za stołem zasiądziecie go całą rodziną w wygodnych fotelach na świątecznym sensie. Wieczorową porą ktoś zaproponuje Ci spontaniczne spotkanie, które może odmienić Twoje życie. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – Byk

Poczujesz dziś dużą ulgę, to co najtrudniejsze już dawno za Tobą, teraz możesz się skupić na swoich nowych celach i powoli wrócić na ścieżkę, która powiedzie Cię wprost do prywatnego szczęścia. Już niedługo spełnią się Twoje życzenia. 

Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – Bliźnięta

Spokój i harmonia, tak można opisać drugi dzień świąt w domu Bliźniąt. Ten leniwy wtorek przypomni Ci, co jest w życiu naprawdę ważne. Bliźnięta, które czekają na tę ważną wiadomość, mogą być spokojne, sprawy sercowe ułożą się po Waszej myśli. 

Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – Rak

Poczujesz dziś przypływ energii, po świątecznym zmęczeniu nie będzie już śladu. To dobry dzień, aby wyciągnąć znajomych na łono natury i ustalić ostateczne plany na sylwestra. Wieczór zapowiada się magicznie. 

Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – Lew

Masz już dosyć siedzenia za stołem? Rusz się i zaczerpnij trochę świeżego powietrza, przy okazji uda Ci się przewietrzyć umysł i wpadniesz na fantastyczny pomysł, który już wkrótce przyniesie Ci konkretne zyski. 

Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia  – Panna

Czasami rzeczywistość Cię przerasta? Odpuść sobie i skup się na wypoczynku. To, że teraz opadasz z sił to wyraźny sygnał od Twojego organizmu, postaw dziś na reset w pełni słowa tego znaczeniu. 

Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – Waga

Zaplanujesz dziś miłą niespodziankę, która sprawi radość Tobie i Twoim bliskim. Wspólne chwile zamienią się w coś, co zwykle określa się mianem prawdziwego szczęścia. 

Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – Skorpion

Przed Tobą miły dzień pełen niespodzianek. Ktoś bliski Twojemu sercu sprawi, że ten wtorek na długo zagości w Twojej pamięci. Jesteś właśnie na etapie wewnętrznej przemiany, która doprowadzi Cię do świata, o którym marzysz. 

Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – Strzelec

Zakasasz dziś rękawy i weźmiesz się do pracy, święta to wymagający czas, a Ty chcesz sprostać oczekiwaniom Twoich bliskich. W tej gonitwie za idealnym dniem nie zapomnij też o swoich potrzebach. 

Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – Koziorożec

Miłość i spokój, tak w skrócie można opisać Twój drugi dzień świąt, właśnie dziś spełnią się Twoje najskrytsze pragnienia, dlatego nie obawiaj się prosić wszechświat, o co tylko chcesz, dziś wszystko jest możliwie. 

Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – Wodnik

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Dziś będzie to możliwe, rozglądaj się uważnie dookoła, bo w Twoim towarzystwie zjawi się ktoś, kto zawróci Ci w głowie i sprawi, że zapomnisz o całym świecie.  

Horoskop na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – Ryby

Dziś wróci do Ciebie wiara w marzenia, które ostatnio spisałeś na starty. Czas odkurzyć swoje stare zamierzenia i zacząć planować od nowa, Gwiazdy Ci sprzyjają, tym razem się uda. 

Zobacz też: Co oznaczają symbole znaków zodiaku? [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Więcej o:
Copyright © Agora SA