Przez podwyżki wiele osób ledwo wiąże koniec z końcem, ale dla 3 znaków zodiaku końcówka roku będzie owocna

Przedstawiamy trzy szczęśliwe znaki zodiaku, które mogą liczyć na duży przypływ gotówki w grudniu. Premia, awans, duża wygrana, a może zwrot pożyczki, o której już dawno udało Ci się zapomnieć? Sprawdź, czy jesteś w grupie szczęśliwców, którzy pod koniec roku nie będą narzekać na finanse.

Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale ich brak bywa bardzo bolesny. Przez podwyżki wiele osób ledwo wiąże koniec z końcem, ale dla trzech znaków zodiaku końcówka roku będzie bardzo owocna. Liczysz na dodatkową gotówkę? Sprawdź, czy to właśnie Ty wzbogacisz się w grudniu. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Trzy znaki zodiaku, które mogą liczyć na duży przypływ gotówki w grudniu - Ryby

Ryby znane są z tego, że mają dość lekką rękę do pieniędzy, ale nigdy nie miewają większych problemów finansowych. Pieniądze przypływają do Ryb jak piękna fala, czasami całkiem przypadkiem z zaskakującego źródła. Tak będzie i teraz! Ryby w okresie świątecznym wpadną na genialny pomysł na biznes, który rozkręci się niczym kula śniegowa puszczona z wielkiej góry. Wszyscy będą w szoku, oprócz bliskich przyjaciół, którzy wiedzą, że Rybom wszystko wychodzi właśnie tak mimochodem, bez stresu. W Nowy Rok Ryby wejdą z niesamowitą energią, która pozwoli im zrealizować śmiałą inwestycję. Marzenia właśnie nabierają realnych kształtów, to będą wyjątkowo udane święta. 

Trzy znaki zodiaku, które mogą liczyć na duży przypływ gotówki w grudniu - Koziorożec 

Koziorożec jest typowym stoikiem, idzie przez życie jednostajnym rytmem i piastuje raczej nudne, ale pewne stanowiska. W grudniu pojawi się szansa na awans, który dzięki przychylności wielu osób stanie się faktem. Ludzie cenią w Was pracowitość, rzetelność i życzliwość, właśnie teraz te trzy cechy zostaną docenione. Wraz z awansem Koziorożec otrzyma lepszą pensję i oczywiście świąteczną premię. Ale myli się ten, kto uważa, że rozsądny Koziorożec przepuści wszystko na głupoty, przeciwnie - lwią kwotę uda się odłożyć, a za resztę Koziorożec zaaranżuje eleganckie spotkanie, aby podzielić się z innymi swoim szczęściem. 

Trzy znaki zodiaku, które mogą liczyć na duży przypływ gotówki w grudniu - Strzelec 

Strzelec nawet jeśli ma pewną pracę to i tak często szuka okazji. W grudniu uda się ustrzelić duży worek z gotówką, która pojawi się w nieoczywistych okolicznościach. Jedno jest pewne, pieniądze będą pochodzić z legalnego źródła. Być może ktoś odda Strzelcowi dawno temu udzieloną pożyczkę, która wraz z odsetkami da bardzo konkretną i okrągłą sumę. Może okazać się też, że dalszy członek rodziny jeszcze za życia postanowi nagrodzić Strzelca za zaangażowanie w rodzinne sprawy. Wszystkie uzyskane pieniądze Strzelec zainwestuje w projekt, który ostatnimi czasy utknął gdzieś na mieliźnie. Właśnie od grudnia z tym tematem będzie można wypłynąć na szerokie wody. Część pójdzie oczywiście na głupoty, ale czym byłoby życie bez chwili słabości. 

Pamiętaj, by do powyższych opisów podchodzić z przymrużeniem oka.

Zobacz też: Horoskop na weekend 1-3 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Więcej o:
Copyright © Agora SA