Klaudia El Dursi wyjawia całą prawdę na temat "Top Model". Jej życie zaczęło przypominać smutny film

Klaudia El Dursi po długim czasie postanowiła wypowiedzieć się na temat swojego udziału w "Top Model". Wyznała między innymi, że ledwo radziła sobie z emocjami po medialnej nagonce i kłamstwach na jej temat. Dziś podchodzi do tego z dystansem, ale wciąż nie ufa dziennikarzom.

Klaudia El Dursi rzadko wypowiada się na temat "Top Model". Celebrytka całą swoją energię skupia na prowadzeniu programu "Hotel Paradise". Ostatnio postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić nieco szczegółów odnośnie najtrudniejszego okresu jej życia.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o wypadku syna. Jest zła na właściciela stoku

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Klaudia El Dursi wraca pamięcią do "Top Model". Była załamana ilością hejtu

Nie tak dawno gospodyni popularnego reality show "Hotel Paradise", postanowiła powspominać czasy matury, a teraz wróciła do okresu po nagrywaniu "Top Model". W najnowszym wywiadzie dla "Wirtualnej Polski" zdradziła, co było dla niej najtrudniejsze po zakończeniu programu.

To był ciężki czas. Nie byłam przygotowana na to, że będę oceniania pod każdym aspektem. (...) Dotknęło mnie to bardzo. Utyłam chyba z dziesięć kilo. Zamknęłam się w pokoju. (...) Nie spotykałam się z przyjaciółmi, nie wychodziłam z domu. Nawet nie za bardzo chciałam z moimi dziećmi spędzać czas, bo musiałam się w tym odnaleźć.

- opowiada celebrytka. Na szczęście, znalazła sposób, dzięki któremu przetrwała nagonkę i falę hejtu w Internecie.

Jeżeli ktoś mówi o mnie źle, to nie dlatego, że on jest złą osobą z natury, tylko doświadczył czegoś złego. (...) Od razu postanowiłam sobie: nie wchodzę, nie czytam, nie wdaję się w dyskusję. (...) Od razu blokuję.

- podsumowuje Klaudia El Dursi. Gwiazda zdradziła również, dlaczego wcześniej nie wracała do tematu "Top Model".

Maciej Orłoś Maciej Orłoś domaga się odwołania Festiwalu w Opolu przez stację TVP

Klaudia El Dursi długo nie mówiła o swoich doświadczeniach z "Top Model". Nie ufała dziennikarzom

Klaudia El Dursi przez długi okres nie chciała udzielać wywiadów dotyczących "Top Model", bo jak sama stwierdziła, bała się dziennikarzy. Dziś jednak prowadząca "Hotelu Paradise" ma do rozmów ogromny dystans. Na pytanie, dlaczego niechętnie wypowiadała się po nagraniach programu, odpowiedziała szczerze.

Byłam wystraszona i zrobiliście mi dużą krzywdę. (...) Czytam nagłówki na takim pograniczu i przytaczane są takie wyciągnięte z kontekstu zdania, które są bardzo krzywdzące, które można opacznie zrozumieć i ja po prostu byłam wystraszona. I ja byłam wiele razy skrzywdzona przez dziennikarzy.

- wyżaliła się celebrytka. Obecnie jednak ma już do tego spory dystans.

A teraz już mam to w nosie.

- podsumowała z uśmiechem. Być może w związku z tym w najbliższym czasie zdradzi nieco więcej na temat złego okresu i występowania w "Top Model".

Agnieszka Woźniak-Starak Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca na antenie". Sukienka to hit

Więcej o: