Marcin Hakiel kupił córce taki prezent na komunię. Postawił na "sprawdzony, praktyczny wybór"

Prezenty z okazji pierwszej komunii to temat, który budzi sporo emocji. Wielu rodziców i innych członków rodziny prześciga się, wybierając coraz bardziej imponujące upominki. Tymczasem okazuje się, że często najlepszą opcją są wciąż klasyki. Najwyraźniej doskonale wie o tym tancerz Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek rozwiedli się latem zeszłego roku. Choć ich kontakty od tamtego czasu są ograniczone, to para pozostaje w równym stopniu zaangażowana w wychowywanie dwójki dzieci. Starszy Adam skończy w tym roku 14 lat. Młodsza 9-letnia Helena przystąpiła natomiast w ubiegłą niedzielę do pierwszej komunii. Jak rodzina poradziła sobie z tym wydarzeniem?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Pierwsza komunia córki Hakiela i Cichopek. Razem w kościele, ale osobno na przyjęciach

O rodzinnych planach na komunię córki Hakiel informował już jakiś czas temu.

Zdecydowaliśmy, że opieka naprzemienna będzie dla nas lepsza, bo my się już praktycznie nie widujemy. Wymiana następuje u nas w szkole; mamy tak, że tydzień każdego rodzica kończy się i zaczyna w szkole. Uważam, że to jest najzdrowsze, bo po co sobie dorzucać emocji? I tak czasem musimy się widywać na wywiadówkach, czy np. niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno

- wyjaśniał mężczyzna w wywiadzie dla "Wprost".

"Fakt" donosi, że oboje rodzice wraz ze swoimi nowymi partnerami byli faktycznie obecni podczas uroczystości kościelnych. Co więcej, spotkanie to przebiegło w stosunkowo przyjaznej atmosferze. Niemniej po mszy rodzice się rozdzielili, a Helenka z bratem w pierwszej kolejności udali się na przyjęcie zorganizowane w domu Cichopek. Hakiel po odbiór dzieci pojawił się po kilku godzinach.

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie ze mamą. Fani są oczarowani

Marcin Hakiel podarował córce piękny prezent. Doskonała opcja na nadchodzące wakacje

Jak informuje "Super Express", w domu Hakiela na Helenkę czekało nie tylko drugie przyjęcie z bliskimi taty, ale i prezent. Okazało się, że tancerz postawił na damski rower z koszyczkiem, który niewątpliwie sprawi dziewczynce wiele radości w trakcie cieplejszych wolnych dni. Na pierwszą przejażdżkę udała się już tego samego dnia w towarzystwie taty i jego nowej partnerki. Istotne w tej konkretnej sytuacji jest także to, że rodzicom udało się zapewnić dobrą atmosferę.

Cały dzień był bardzo miły i przebiegł bezproblemowo. U Kasi była jej bliska rodzina, a u Marcina jego bliscy. Helenka była zadowolona, to najważniejsze

- przyznała w rozmowie z "Super Expressem" osoba z rodziny Cichopek.

W komentarzach po artykułem pojawiły się słowa uznania, ale i nie zabrakło krytyki. Pochwalono wybór prezentu, ale cena nie spodobała się każdemu.

Sprawdzony, praktyczny wybór. Lepsze to niż wymyślne nie wiadomo co
Prezent ok, ale za ponad 3 tys.? Przesada
 

Edyta Górniak Edyta Górniak musiała pożyczać pieniądze. Jej konto było wyczyszczone

Może cię też zainteresować:

- Justyna Steczkowska zdradziła, co się stało z pieniędzmi z komunii córki. "Dla mnie to zabawne"
- Ksiądz Główczyński zapytał dzieci, co chciałyby dostać na komunię. Jedna odpowiedź zaskakuje
- Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca w "Dzień Dobry TVN". Jej zwiewna sukienka to hit nie tylko na wesela

Więcej o: