Wielkie zmiany w "Rolnik szuka żony". Marta Manowska zdradziła informację o dwóch kobietach

W programie "Rolnik szuka żony" nadchodzą wielkie zmiany. Część fanów będzie naprawdę mocno zaskoczona. - Takiej sytuacji jeszcze nie widziałam - zapowiada tajemniczo Marta Manowska, by po chwili zdradzić więcej szczegółów. Widzowie nie będą mogli narzekać na nudę.

W programie "Rolnik szuka żony" nadchodzi prawdziwa rewolucja. Marta Manowska zdradziła w najnowszym wywiadzie szczegóły dotyczące wielkich zmian, które szykują dla widzów twórcy hitowego programu randkowego TVP. Wspomniała między innymi o tym, kogo zobaczymy. Jej wyznanie może szokować.

Zobacz wideo Marta Manowska zdradza, ile zarobiła na Instagramie. Nie pokaże nigdy partnera. W "Sanatorium miłości" podpytują o jej miłości

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ogromne zmiany w programie "Rolnik szuka żony". Tym razem zobaczymy dwie kobiety

Już niebawem na antenie stacji TVP1 zagości kolejna, jubileuszowa, bo dziesiąta, edycja programu "Rolnik szuka żony". Od samego początku produkcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i uznaniem ze strony widzów. Reality show nie tylko dało rozrywkę widzom przed telewizorem, ale i pozwoliło połączyć w pary wielu uczestników, którzy do teraz są ze sobą szczęśliwi. Co niektórzy są już nawet po ślubie i doczekali się dzieci. Rocznicowy sezon poprowadzi nie kto inny, jak Marta Manowska, prezenterka uwielbiana i szanowana przez Polaków. W związku z tym wydarzeniem postanowiła zdradzić co nieco na temat nadchodzących zmian w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Widzowie po raz pierwszy zobaczą na ekranie dwie kobiety.

- zapowiedziała, nie kryjąc ekscytacji. Niestety nie rozwinęła tematu i nie wytłumaczyła dokładnie, jak będą wyglądały relacje uczestników.

Taka sytuacja nie miała miejsca nigdy wcześniej.

- dodała tajemniczo. Zdaniem Marty ta edycja programu będzie inna niż poprzednie. Postanowiła za to wyznać nieco więcej na temat dwóch mężczyzn, którzy wygrali w castingu.

Marta Manowska zdradza, kim są nowi uczestnicy "Rolnik szuka żony". Tego jeszcze nie było

Prezenterka tak jest podekscytowana jubileuszową edycją, że nie mogła powstrzymać się, by nie zdradzić czegoś więcej. Postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć co nieco na temat dwóch mężczyzn, którzy trafili z castingu do programu.

Jest bardzo młody chłopak, który ma fantastyczną rodzinę, która stanęła za nim tak murem, że takiej sytuacji jeszcze nie widziałam, bo to dla całej rodziny było wyzwanie. Oni nie uciekali, nie sugerowali, co ma zrobić, ale wsparli go tak, że takiej sytuacji chyba faktycznie jeszcze nie było.

- zdradziła, nie ukrywając podziwu. Rzeczywiście fani programu mają na co czekać. Z pewnością towarzyszyć im będą ogromne emocje. Marta wspomniała także o drugim, nieco starszym uczestniku.

Dobrze, że nam spadł z nieba w tym programie, bo łączy świat filmów i świat muzyki z rolnictwem, co by się wydawało bardzo dziwnym może połączeniem, na pozór.

- opisała prezenterka, tym bardziej zachęcając widzów do wyczekiwania programu. Produkcja trafi na antenę jesienią 2023 roku i będzie nadawana w każdą niedzielę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA