Katarzyna Dowbor poprowadzi nowy program. To może być spora konkurencja dla "Nasz nowy dom"

Wiele osób myślało, że po odejściu z "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor odpuści sobie występy telewizyjne. Fani mogą jednak spać spokojnie, ponieważ prezenterka wraca na ekrany. Już niedługo zobaczymy jej nowy program w zupełnie innej stacji. Nadal będzie remontować.

Kilka miesięcy temu do mediów trafiła informacja, że Katarzyna Dowbor nie poprowadzi już programu "Nasz nowy dom". Fani byli zdruzgotani, ponieważ prezenterka występowała na antenie Polsatu od 10 lat. Wiele osób myślało, że teraz celebrytka przejdzie na emeryturę, by odpocząć od telewizji. Nic z tych rzeczy. Katarzyna Dowbor wraca na ekrany z nowym programem. Gdzie będziemy mogli ją oglądać?

Zobacz wideo Elżbieta Romanowska o prowadzeniu "Nasz nowy dom". "Nie ja, to byłby to ktoś inny". Odnosi się też do słów Dowbor

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Dowbor wraca do telewizji. Poprowadzi nowy program o remontach

W maju tego roku Katarzyna Dowbor musiała pożegnać się z programem "Nasz nowy dom". To efekt rewolucji, jakie Edward Miszczak przeprowadził w stacji Polsat. Wiele programów w ostatnim czasie zmieniło swój format lub wprowadzono do nich nową obsadę. Nie ominęło to również "Naszego nowego domu". Nową prezenterką została Elżbieta Romanowska. Fani nie byli zadowoleni z tej zmiany. Katarzyna Dowbor prowadziła program od 10 lat i przez ten czas wzruszała widzów swoimi remontami. Sama była mocno rozgoryczona zaistniałą sytuacją, o czym pisała na swoich profilach w mediach społecznościowych. Pomimo gorzkiego rozstania z Polsatem, kobieta nie zwalnia tempa. Już niedługo ponownie zobaczymy ją na ekranach. Tym razem pojawi się na antenie Canal+ Domo. Co ciekawe, gwiazda nie przestaje remontować. Teraz zabierze się za odnowienie własnego domu.

Nowy program Katarzyny Dowbor. Czy odniesie sukces jak "Nasz nowy dom"?

Katarzyna Dowbor już jakiś czas temu publikowała zdjęcia sugerujące, że dostała nową pracę. Na Instagramie pokazała, jak prezentuje się przed kamerą na przygotowanym planie. Nie zdradziła jednak, nad czym wówczas pracowała. Teraz wszystko jest już jasne. W nowym programie, który będzie emitowany na kanale Canal+ Domo, pokaże, jak remontuje swój własny dom.

W nowej produkcji widzowie będą towarzyszyć Katarzynie Dowbor podczas prac remontowych w poszczególnych częściach jej domu. Dziennikarka podzieli się praktycznymi poradami dotyczącymi modernizacji domu, wystroju i aranżacji wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu

- czytamy na portalu Press.pl. Zdjęcia do nowego show mają ruszyć jesienią tego roku. Z kolei emisja zaplanowana jest dopiero na 2024 rok. Na ten moment nie wiadomo, jak często będą pojawiać się odcinki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.