Jaqueline z "Love Island" nie przypomina siebie. Zerknęliśmy na Instagram i myśleliśmy, że to pomyłka

Jaqueline Sgonina to zupełnie nowa uczestniczka 8. edycji "Love Island", o której praktycznie w kilka chwil zrobiło się bardzo głośno. Postanowiliśmy więc sprawdzić, jak islanderka wyglądała kiedyś. Jej stare zdjęcia z Instagrama naprawdę szokują. Zdradzamy wszystko, co o niej wiemy.

"Love Island. Wyspa miłości" to reality show, które zadebiutowało w Polsce w 2019 roku i od razu zyskało sympatię widzów. Gospodynią programu jest od początku Karolina Gilon, która mimo krytyki utrzymała się na lubianym stanowisku. Miłosne przygody uczestników fascynują fanów, którzy nie raz zastanawiali się, jak kiedyś wyglądały ich ulubione wyspiątka. Zobacz, kim jest Jaqueline i co robiła przed programem.

Zobacz wideo Karolina Gilon nie została wpuszczona do samolotu

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Love Island 8: Jaqueline Sgonina. W przeszłości była fotomodelką

31-letnia uczestniczka najnowszej edycji "Love Island. Wyspa Miłości", przedstawia się jako Jaqueline Sgonina, która od pięciu lat jest singielką. Czy szczęśliwą? Na pewno dobrze radzi sobie sama, ale teraz poczuła, że pora stworzyć poważny związek. Jak wspominała na łamach programu, nie interesują ją przelotne romanse, a prawdziwe uczucie, które ma nadzieję znaleźć na wyspie. Być może znajdzie się ktoś, kto podzieli również jej zainteresowania, którymi są sporty ekstremalne oraz podróże. Jaqueline urodziła się w Niemczech, gdzie mieszkała przez pierwsze kilka lat swojego życia. Obecnie stacjonuje w Warszawie, gdzie pracuje jako fotomodelka z prawdziwego zdarzenia. Poza modelingiem Sgonina jest również miłośniczką jogi oraz medytacji i nie stroni od tematyki rozwoju osobistego. Kobieta natychmiastowo przypadła do gustu sporej części widzów, więc nic dziwnego, że ogromna część z nich chciałaby dowiedzieć się o niej nieco więcej. W tym celu pomógł nam niejako Instagram uczestniczki, który prowadzi od wielu lat. Możemy znaleźć na nim naprawdę ciekawe zdjęcia.

Jaqueline z "Love Island". Przejrzeliśmy jej Instagrama. Kiedyś wyglądała jak rasowa bizneswoman

Jaqueline Sgonina może pochwalić się wieloma przemyślanymi i robiącymi wrażenie sesjami zdjęciowymi. W przepięknych kreacjach modelka pozuje przed obiektywem, jakby miała to we krwi. Niewątpliwie niejedna osoba może pozazdrościć jej niesamowitej urody, ale jak wyglądała jeszcze kilka lat temu? Wśród starych zdjęć na Instagramie islanderki, jedno robi szczególne wrażenie. W pierwszej chwili myśleliśmy nawet, że to pomyłka, a do fotografii zapozowała inna osoba. Jaqueline prezentuje się na niej w eleganckim żakiecie, spodniach oraz koszuli w tym samym, ciemnoniebieskim kolorze. Na szyi zaś ubraną ma ozdobną kolię, która mieni się w świetle, zgrywając się z ozdobnymi guzikami na marynarce. Do tego proste włosy i zadziorne spojrzenie. Sgonina wygląda na nim jak prawdziwa bizneswoman, która nie boi się żadnych przeciwieństw. To zupełnie inne jej oblicze niż to, które dotychczas poznaliśmy w programie "Love Island".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.