Jaki prezent na mikołajki dla dziewczyny? Jaki dla chłopaka? Co kupić dziecku? [POMYSŁY]

6 grudnia coraz bliżej. Poszukiwanie najlepszych prezentów na Mikołajki staje się coraz większym wyzwaniem. Bez względu na to, czy szukasz prezentu dla chłopaka, dziewczyny, czy przygotowujesz coś wyjątkowego na mikołajki klasowe dla koleżanki lub kolegi swojego dziecka, postaw podarunek, który zostanie zapamiętany na długi czas.

Prezent na mikołajki dla chłopaka - pomysł na oryginalny upominek

Dobrym pomysłem na praktyczny prezent dla chłopaka jest zestaw upominkowy kosmetyków, takich jak woda toaletowa, dezodorant i żel pod prysznic. Prezenty mogą także być związane z pasją i zainteresowaniami chłopaka, np. grami komputerowymi czy sportem. Warto więc pomyśleć nad najnowszą grą czy spersonalizowaną koszulką ulubionego klubu piłkarskiego.

Zobacz wideo Pomysły na prezenty świąteczne. Zrób je sam.

Prezenty na mikołajki mogą być zabawne - świetnie sprawdzą się np. skarpetki tematyczne. W okresie mikołajek w sklepach można znaleźć wiele rodzajów skarpetek, np. z wizerunkiem Mikołaja lub innych świątecznych symboli. Jeśli jednak chcesz, aby chłopak na długo zapamiętał otrzymany prezent, pomyśl o voucherze na wizytę w ulubionej restauracji albo pakiecie przeżyć, czyli voucherze np. na przejażdżkę szybkim samochodem lub do tunelu aerodynamicznego.

Prezent na mikołajki dla dziewczyny. Co można podarować?

Kosmetyki mogą być idealnym podarunkiem na mikołajki również dla dziewczyny. Warto wybrać zestaw odpowiadający preferencjom drugiej połówki lub taki, w którego skład wchodzą np. balsam do pielęgnacji, żel i zapachowe mydło. Dobrym pomysłem jest także delikatna biżuteria, np. naszyjnik, bransoletka lub kolczyki.

Praktyczny prezent zawsze jest dobrze odbierany, zwłaszcza jeśli pasuje do zainteresowań dziewczyny. Jeśli jest ona miłośniczką kawy lub herbaty, warto postawić na ekskluzywną kawę ziarnistą lub nietypowy zestaw herbat o różnych smakach. Podobnie duże wrażenie z pewnością zrobi książka ulubionego autora czy też pięknie wydany album z fotografiami z waszych wspólnych chwil.

Prezent na mikołajki dla dzieci. Co najbardziej spodoba się pociechom?

Przy każdej okazji udanym prezentem dla najmłodszych są zabawki i gry planszowe. Można się także zdecydować na puzzle (zwykłe lub 3D), warto wybrać takie, na których widnieje ulubiony motyw pociechy, na przykład postać z kreskówki.

Najmłodsi będą z pewnością się cieszyć także z gadżetów z ulubionymi postaciami. Mogą to być figurki, pluszaki lub kubki z motywem superbohatera czy głównej postaci z bajki. Jeśli natomiast dziecko lubuje się w graniu w gry komputerowe lub na konsoli, dobrym pomysłem jest sprezentowanie najnowszego tytułu.

Pomysły na prezent na mikołajki klasowe

Tradycja organizowania mikołajek w klasie jest uwielbiana przez dzieci. Po wylosowaniu danej osoby i ustaleniu kwoty prezentu można obdarować kolegę czy koleżankę czymś ciekawym, co z pewnością wywoła u nich radość. Częstym wyborem przy tego typu okazjach są gadżety z mikołajkowymi lub świątecznymi motywami, takimi jak kubek, skarpetki, maskotka czy gra planszowa.

Sprawa wygląda nieco inaczej, jeśli obdarowywana koleżanka czy kolega z klasy mają skonkretyzowane zainteresowania. Jeśli zatem dziecko interesuje się sportem, dobrym pomysłem jest podarowanie plakatu z ulubionym sportowcem lub drużyną. Jeśli natomiast preferuje serię seriali lub film animowany, z pewnością dobrym pomysłem będzie maskotka z ulubionym bohaterem lub inny gadżet związany z danym tytułem.

Więcej o:
Copyright © Agora SA