"Old money bob" będzie święcić triumfy w salonach fryzjerskich. To uczesanie jest eleganckie i stylowe

Wraz z początkiem 2024 roku, zaczynają pojawiać się nowe trendy nie tylko modowe, ale też fryzjerskie. Pionierem stylu staje się obiecujące cięcie, które niegdyś było wykonywane w niemalże każdym salonie. "Old money bob"powraca do łask - doda imponującej objętości oraz optycznie odmłodzi.

W świecie fryzur nadchodzi właśnie wielka zmiana trendów. Popularna niegdyś klasyka ponownie zdobywa serca wielu kobiet. "Old money bob" powraca na salony i zyskuje na popularności. Komu w szczególności polecane jest cięcie tego typu oraz jak powinno wyglądać? Poznaj najmodniejszą opcję na fryzurę tej zimy i umów się do salonu jeszcze dziś. 

Zobacz wideo Sworowska o krytyce siwych włosów. Takie też nosi Lidia Popiel. Modelka ma patent na hejterów

Najmodniejsza fryzura 2024 roku. "Old money bob" robi furorę

Trendy fryzjerskie rozwijają się dość dynamicznie i wraz z początkiem 2024 roku widzimy już pojawiające się nowe mody. Jest ich naprawdę sporo, lecz jedna z fryzur skrada serca coraz większej ilości klientek w salonach fryzjerskich.

Mowa o "old money bob", czyli o fryzurze, która stała się już poniekąd manifestem elegancji i stylowego wyrażania siebie. Inspiracją takowego cięcia są bez wątpienia fryzury z dawnych lat, które emanowały stylem. Zazwyczaj jest to krótki bob sięgający linii żuchwy, posiadający delikatne warstwy, które odpowiedzialne są za lekkość i objętość pasm. Ostatnio do grona wielbicieli "old money bob" dołączyła nawet Greta Lee, prezentując swój nowy i niepowtarzalny look na ceremonii rozdania Złotych Globów.

Tajemnica sukcesu tkwi tutaj w doskonałym cieniowaniu włosów, które nie tylko dodaje objętości, ale również działa jak czarodziejska różdżka i optycznie odmładza rysy twarzy. Falowane kosmyki, pełne uroku, nadają całości wyrafinowanego charakteru. Jednak czy "old money bob" pasuje każdemu? Wyjaśniamy.

 

"Old money bob", czyli krótka fryzura damska pełna elegancji. To wyjątkowa inspiracja

Nie ma wątpliwości, że klasyczne cięcie typu "old money bob" jest idealnym wyborem dla każdego. W szczególności sprawdzi się jednak u kobiet, które pragną harmonii między klasyczną elegancją a nowoczesnym wdziękiem. Fryzura tak naprawdę doskonale dostosuje się do indywidualnych cech urody, dodając charakteru i pożądanej objętości.

Warto również zaznaczyć, że takowe cięcie jest nie tylko stylowe, ale również bardzo praktyczne, ponieważ umożliwia łatwą stylizację bez konieczności spędzania wielu godzin przed lustrem. Co ciekawe, pasma często same układają się w naturalny, romantyczny sposób, więc jest to duży plus. Jeśli ta fryzura wzbudziła twoje zainteresowanie, pamiętaj, aby udać się do sprawdzonego fryzjera, który profesjonalnie wykona cięcie, a ty wyjdziesz z salonu zadowolona i pozytywnie odmieniona.

Więcej o:
Copyright © Agora SA