Anna Lewandowska jak żona gangstera mówi "Bonjour Paris". Nie założyła spodni? Fani: "Tak trzymać!

Kilka dni temu Anna Lewandowska zadała szyku na ulicach Paryża. Tym razem pokazała się w najmodniejszej stylizacji sezonu, promując trend na żony gangsterów połączony z niedawnym szałem na "no pants". To zestawienie, od którego trudno oderwać wzrok. Internauci są zachwyceni.

Wraz z początkiem wiosny modowe trendy ulegają dynamicznym zmianom. Pojawiają się nowe style oraz wracają te, które jeszcze jakiś czas temu były uznawane za przeżytek. Warto im się dokładnie przyjrzeć przed zakupieniem nowych ubrań. Ciekawa propozycja pojawiła się u Anny Lewandowskiej, która przebywa obecnie w Paryżu. Trenerka połączyła "mob wife" z niedawnym szałem na brak spodni.

Zobacz wideo Czy Chodakowska kupiła kiedyś batona od Lewandowskiej? Dyplomatyczna odpowiedź

Anna Lewandowska bryluje w Paryżu. Styl "no pants" ma się dobrze

Anna Lewandowska zaskoczyła internautów, pokazując się w oryginalnej stylizacji, odzwierciedlającej najgorętszy trend początku obecnego roku. Trenerka przebywa obecnie w stolicy mody, Paryżu i z tej okazji sięgnęła po popularną estetykę "mob wife". To nierzadko ociekające luksusem, a zarazem lekką dozą kiczu stylizacje, które coraz częściej goszczą na ulicach i w internecie. Nowy mikro trend inspirowany jest żonami gangsterów oraz kobietami mafii, choć w nieco mniej grzecznym stylu niż kilkadziesiąt lat temu. 

Bonjour Paris.

- napisała Lewandowska pod opublikowanymi, estetycznymi kadrami. Jak widać, celebrytka doskonale odnajduje się we francuskiej rzeczywistości. Założyła na siebie ciężkie, brązowe futro oraz długie do kolan kozaki w eleganckim wydaniu. Co więcej, postanowiła dodać swojej kreacji nieco pazura, wybierając ekstremalnie krótkie spodenki i ciemne rajstopy, imitujące niedawny trend "no pants". Podobne stylizacje budzą wśród kobiet skrajne emocje, jednak w ostatnim postawiły na nie między innymi Natalia Kukulska oraz Lara Gessler. Całość prezentuje się wystrzałowo i kobieco, a większość fanów była zachwycona nowym obliczem Anny Lewandowskiej.

 

Moda damska 2024: Anna Lewandowska zachwyciła internautów. Najgorętszy trend sezonu

Anna Lewandowska pochwaliła się wymowną sesją, która natychmiastowo trafiła w gusta jej fanów. Mimo kontrowersyjnego połączenia znaczna większość internautów była szczerze zachwycona. Nie mogło zatem zabraknąć licznych komplementów.

Świetnie, sexi i zadziornie!
Super stylówa! Wreszcie nie zachowawczo! Brawo za spodenko-majty w skórze. Tak trzymać!
Mega stylówka i te spodenki teraz super modne.

- czytamy w komentarzach. Pod zdjęciami znalazło się jednak także nieco sceptycznych uwagę.

Przepraszam, ale do okazji trzeba się też stosownie ubrać. Tutaj nie pokazała się z najlepszej strony.

- napisała jedna z obserwatorek. Nie zmienia to faktu, że bez dwóch zdań, Ania Lewandowska doskonale zna się na nietypowych połączeniach i zawsze jest na bieżąco z modą. Warto obserwować jej poczynania, szczególnie na początku nowej pory roku. Podobne kreacje z pewnością zagoszczą nie tylko we Francji, ale również w Polsce.

Więcej o:
Copyright © Agora SA