Natalia Kukulska pozuje w prześwitujących spodniach. Trend "no pants" naprawdę istnieje i ma się dobrze

Natalia Kukulska bez spodni? To nie żart, a nowa moda, która przybyła do nas zza oceanu. Co ciekawe, tyliści już teraz twierdzą, że będzie to najgorętszy trend letniego sezonu. Wie o tym również nasza piosenkarka, która postawiła na oryginalną, przyciągającą wzrok kreację.

Natalia Kukulska to znana polska piosenkarka, która swoją karierę wokalną zaczynała już jako dziecko. Obecnie celebrytka przygotowuje się do występu na festiwalu Letnie Brzmienia. W związku z tym promuje koncert, udostępniając w social mediach zdjęcia z prób. Na jednym z nich odznacza się wyjątkowo nietypowym strojem.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Natalia Kukulska bez spodni? Jej stylizacja może szokować

Najnowszy strój Natalii Kukulskiej może niektórych mocno zdziwić. Choć pozuje razem z innymi artystkami, równie oryginalnie ubranymi, to jednak jej look się wybija. Margaret wybrała cielisty kombinezon oraz białe kozaki, Zalia ubrała klasyczny jeans, Bovska postawiła na różową sukienkę o kroju marynarki, a Mery Spolsky zaprezentowała się w czerwonym, skórzanym kombinezonie. Kukulska z kolei włożyła na siebie prześwitujące spodnie, czy raczej ich brak. Postawiła bowiem na nowy, amerykański trend "no pants", który mogliśmy zobaczyć już u Kendall Jenner. Swoją stylizację utrzymała w żywych kolorach żółci i czerni, nie stroniąc od dodatków w formie dużych pierścionków. Oryginalną kreację zaś wieńczyła burza trwałych loków. Całość prezentuje się wystrzałowo, a podobny look coraz częściej będzie gościł w modzie.

Kukulska w prześwitujących spodniach promuje najnowszy singiel. Fani są zachwyceni

Najnowszy singiel supergrupy polskich wokalistek, tworzących pod nazwą Babie Lato nosi tytuł "Cudowne lata". Utwór od razu spodobał się internautom, którzy nie szczędzili artystkom pochwał. Podobnie odnieśli się do ich oryginalnych strojów.

W pierwszej chwili myślałam, że to Spice Girls!
Oczywiście to teraz moja piosenka nr 1!
Super zgrany kobiecy team.

- komentują fani. Niektórzy już teraz myślą o tym, jak zaprezentują się wokalistki na scenie. Być może Natalia Kukulska znowu ubierze prześwitujące spodnie? Artystka bowiem nie raz dawała wyraz swojego szacunku do natury i, kierując się zrównoważoną modą, wybierała te same stylizacje po kilka razy. Jej kreacje czy buty sprzed kilku lat nie raz pojawiały się z nią na wybiegu oraz sesjach zdjęciowych, co wyjątkowo się chwali w czasach konsumpcjonizmu i kupowania ogromnych ilości ubrań "na raz".

 
Więcej o: