To dlatego Dagmara i Jacek wciąż nie są razem. On tylko czeka na zgodę. "Nic nie będę zaprzeczał"

Dagmara Kaźmierska to już ikona w świecie polskiego show-biznesu. Choć "królowa życia" nie przepada wypowiadać się na temat swoich relacji miłosnych, to jej najlepszy przyjaciel wręcz przeciwnie. Jacek Wójcik zdradził, co czuje do Dagmary. Jest zdeterminowany.

Dagmara Kaźmierska w ostatnich latach pojawiła się w świecie polskiego show-biznesu. Jej kariera szybko nabrała tempa. Celebrytka ma wielu fanów, którzy uwielbiają śledzić losy "królowej życia" i interesują się nie tylko jej życiem zawodowym, ale również tym prywatnym. Internauci najczęściej zastanawiają się, czy w sercu Dagmary pojawił się jakiś mężczyzna - i co z Jackiem? Wielu chciałoby, aby Wójcika i Kaźmierską połączyło romantyczne uczucie.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska szczerze o Dodzie. "W tym szczuplutkim ciałku..."

Taniec z gwiazdami 2024. Dagmara Kaźmierska pojawiła się na scenie. Kibicuje jej Jacek

Dagmara Kaźmierska to 48-letnia aktorka i celebrytka, która największą rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Mimo mrocznej przeszłości, jej aparycja, zachowanie i podejście do dnia codziennego sprawiło, że szybko zabłysnęła w blasku fleszy i stała się influencerką z ogromnym gronem fanów. Kariera Kaźmierskiej stale nabiera tempa, czego idealnym przykładem jest udział w show tanecznym "Taniec z gwiazdami". Umiejętności na parkiecie rozwija pod okiem Marcina Hakiela, z którym tworzy wyjątkową parę docenianą przez jury. W przygotowaniach oraz na samych występach kobietę wspiera Jacek Wójcik, czyli wieloletni przyjaciel. Mężczyzna przy okazji pojawienia się w studiu "Tańca z gwiazdami" udzielił wywiadu, w którym zdradził co nieco o relacji z Dagmarą. 

 

Dagmara Kaźmierska i Jacek Wójcik. Czy kiedykolwiek połączy ich relacja romantyczna?

Spora część fanów chciałaby, aby "królowa życia" była w związku ze swoi przyjacielem Jackiem. Według wielu tworzą zgrany duet, z którego mogłoby powstać coś naprawdę wyjątkowego. Podczas wywiadu z portalem Pomponik mężczyzna otwarcie wyznał, jakie jest jego podejście do sprawy. 

W takiej dziewusze nie być zakochanym to grzech. Startuję, startuję, no i zobaczymy. Nie wiem, co czas zrobi. Miłość plecie, jak to się mówi… Nic nie będę zaprzeczał. Fajna laska, a zdrowy facet zawsze na fajną laskę popatrzy. Zawsze mi się podobała. Całe życie atakuję, ale ciągle mi nie wychodzi

- mówił Jacek Wójcik w rozmowie z Pomponikiem. Co ciekawe, mężczyzna niegdyś oświadczył się Dagmarze, lecz odmówiła. Na szczęście przyjaźń tych dwojga jest tak silna, że nawet taka sytuacja nie zniszczyła ich relacji. Czy kiedyś będą razem? Tego niestety nie wiemy - najważniejsze jednak, by byli szczęśliwi.

Więcej o:
Copyright © Agora SA