Znów się nie popisała. Stylista komentuje: Podkreśla wszystko to, co niedobre

Choć ostatnie stylizacje Agaty Kornhauser-Dudy w większości należą do udanych, to dobrą passę przerwała pewna sukienka w nietypowym kolorze. Zdaniem znanego stylisty, Michała Musiała, złego efektu dopełniła fryzura. Tym razem całość zupełnie nie pasowała pierwszej damie.

Jeszcze do niedawna większość ekspertów chwaliła pierwszą damę za wyrobienie własnego stylu oraz odpowiednie dobieranie stroju do okazji. Jej klasyczne połączenia i eleganckie kroje zachwycały Polaków i inspirowały sporą grupę pań w podobnym wieku do prezydentowej. Tym razem jednak modowy specjalista zauważył w stylizacji Agaty Dudy nie jeden, a kilka błędów.

Zobacz wideo Jacek Szawioła porzucił czesanie Agaty Kornhauser-Dudy. "Już nigdy później nie była dobrze uczesana"

Sukienka na wesele 2024 to to nie jest. Agata Duda zaliczyła modową wpadkę

Agata Kornhauser-Duda co rusz odwiedza różne placówki i spotyka się z wieloma grupami w naszym kraju. Najczęściej pierwsza dama spędza czas z dziećmi lub seniorami. Ostatnio złożyła wizytę w Przedszkolu Samorządowym w Tenczynku. Spotkała się tam z najmłodszymi, by wspólnie poczytać wiersze Jana Brzechwy.

Dzięki czytaniu możemy się wiele nauczyć. Książki rozwijają naszą wyobraźnię. Kiedy już nauczycie się czytać, będziecie mieli mniejsze problemy z pisaniem, a nawet z mówieniem.

- napisała pierwsza dama pod postem z wydarzenia na swoim oficjalnym Instagramie. Na fotografiach możemy zauważyć, że jest ubrana w długą do ziemi suknię w koralowym kolorze. Krój ma delikatny dekolt w kształcie łódeczki oraz niewielką, ozdobną różę w okolicy mostka. Choć odcień kreacji robił wrażenie, to niekoniecznie sprawdził się u pani prezydentowej. Ekspert w dziedzinie mody Michał Musiał nie zostawił na niej suchej nitki.

Agata Duda wybrała kreację, która zupełnie do niej nie pasuje. Zacznijmy od fasonu – bardziej nadaje się na mało gustowne wesele, niż na spotkanie z dziećmi. Jest bardzo ciężko i tandetnie. Nie gra ani tkanina, ani krój. Patrząc na kolor, trzeba niestety stwierdzić to samo. Koralowy odcień zupełnie nie pasuje do urody Agaty Dudy. Podkreśla wszystko to, co niedobre. Jest bardzo źle. Tak naprawdę nie ma ani jednej dobrej rzeczy, którą można by powiedzieć o tej sukience.

- ocenił surowo stylista cytowany przez "naTemat". Ekspert odniósł się również do fryzury pierwszej damy, która stała się jednym z jej największych problemów. Mało który specjalista od spraw mody ocenia włosy Agaty Dudy pozytywnie.

 

Krótkie fryzury damskie: Włosy Agaty Dudy znów skrytykowane. Stylista twierdzi, że przesadziła z lakierem

Niestety stylizacja Agaty Kornhauser-Dudy dodatkowo ucierpiała przez fryzurę. Najczęściej zarzuca się pierwszej damie, że stosuje na krótkie włosy zbyt dużo lakieru. Tak było i tym razem.

Znów jest zbyt wyczesana. Jest za dużo lakieru. Kolor jest zbyt płaski. Brakuje tutaj nowoczesności i nonszalancji. Od dawna wybieramy znacznie bardziej naturalne, czesane wiatrem formy.

- mówi Michał Musiał. Ekspert podsumował również całe wydanie Agaty Dudy w Tenczynku. Nawet gdyby mocno się starał, to nie znalazłby w nim nic, co by mu się spodobało i co by pasowało żonie prezydenta.

Niestety nic tutaj nie jest dobre – zaczynając na stylizacji, a kończąc na fryzurze. W przypadku Agaty Dudy zazwyczaj broniła się choć jedna rzecz w stylizacji. Tutaj tego nie ma.

- podsumował stylista, nie kryjąc rozczarowania.

Jak oceniasz stylizacje Agaty Dudy?
Więcej o:
Copyright © Agora SA