Ten punkt widokowy zapiera dech w piersiach, ale ciężko go znaleźć. Tiktoker podpowiada, jak tam dotrzeć

Czas wyjazdów i planowania wakacji już zaraz zacznie się na dobre. W związku z tym warto posłuchać rad podróżników, którzy bardzo chętnie dzielą się miejscami, które warto zobaczyć, oraz trikami, które pomogą nam podczas pobytu w innym kraju. Dzięki temu tiktokerowi natomiast wakacje mogą zamienić się w prawdziwy kalejdoskop pięknych widoków.

Wyjeżdżając poza granice kraju, często szukamy miejsc, które są warte odwiedzenia. Wiele osób w ostatnich latach decyduje się na wakacyjne podróże do Czarnogóry, która niegdyś była niemalże zapomniana. Dziś jest rajem dla turystów szukających pięknych krajobrazów. Będąc tam, warto odwiedzić miejsce, które poleca ten tiktoker - widoki naprawdę zapierają dech w piersiach.

Zobacz wideo Wyścig Formuły E w Monte Carlo od zaplecza. Jak wyglądały przygotowania teamu Nissana? [VLOG]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wakacje 2023 w Czarnogórze. Tamtejsze widoki co roku zachwycają turystów

Zastanawiasz się gdzie jechać na wakacje w 2023 roku? Czarnogóra to cel podróży, który zapewni ci wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo należy do jednych z tańszych pomysłów na urlop. Leżące na Półwyspie Bałkańskim państwo w Europie w ostatnich latach zyskało na zainteresowaniu turystów z całego świata. Błękitna woda, piękne miasteczka na wzgórzach, góry oraz niesamowita kultura i kuchnia - plusów tego kraju można wymienić wiele. Na turystów przybywających do Czarnogóry czekają naprawdę ciekawe atrakcje, a o jednej z nich przypomina tiktoker. Mnóstwo osób nie wiedziało, że takie miejsce w ogóle istnieje.

Czarnogóra - gdzie jechać? Wiele osób nie wie, jak tam dotrzeć

Tiktoker o nicku @wakacjezagrosze na swoje konto wrzuca filmiki o tematyce podróżniczej, polecając ciekawe i tanie miejsca do odwiedzenia na terenie całego świata. Jak widać, jego polecajki są warte uwagi, ponieważ śledzi go ponad 75 tysięcy osób, a liczba ta stale wzrasta. W jednej z ostatnich publikacji zdradził, jak dotrzeć do świetnej atrakcji w Czarnogórze, a dokładnie do tarasu widokowego nieopodal Kotoru. Według tiktokera to właśnie punkt widokowy Horizont Bar jest jednym z najpiękniejszych miejsc w całej Czarnogórze. Influencer zdradza, że można do niego dotrzeć wracając z miasta Kotoru i podziwiać góry, zatoki czy wcześniej wspomniane miasteczko, popijając przy tym kawę w tamtejszej restauracji. Z Horizont Bar widać pasmo górskie Lovcen, góry Dynarskie czy lotnisko w Tivacie. A czy wy mieliście okazję być już w Czarnogórze? Jeśli tak, to jakie wrażenie zrobiło na was to państwo?

Może Cię zainteresować:
W ten sposób unikniesz kolejek na lotnisku. Już nigdy nie będziesz czekać na odprawę w nieskończoność
Otworzył drzwi, ponieważ chciał wcześniej wysiąść. Pojawił się pewien problem: był pasażerem samolotu
Ta linia lotnicza waży pasażerów przed wejściem na pokład. Wyniki są dla nich niezwykle cenne

Więcej o: