Do tego historycznego miasta polecisz za grosze. Ceny w dwie strony rozpoczynają się od 115 zł

Planujesz wakacyjny city break, ale nie wiesz gdzie jechać? Mamy świetną propozycję. Okazuje się, że loty do tego miasta są tanie, a miejsc do zwiedzania i odpoczynku na pewno ci tam nie zabraknie. Ten kierunek staje się coraz bardziej popularny.

W ostatnich latach popularne stały się loty na tzw. city breaki, które jak się okazuje, wcale nie są drogie. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na wakacyjny wyjazd, zastanów się nad wycieczką do tego miasta. Bilety lotnicze w dwie strony możesz zakupić w okazyjnych cenach, nawet za 115 zł. Gdzie lecieć na wakacje 2023? Ten kierunek jest tani i piękny.

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza patent na długi lot. "Lećcie samolotem, który..."

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Tanie wakacje 2023. Bilety lotnicze do tego miasta kosztują grosze

Wakacje to czas wyjazdów i odpoczynku, którego każdy z nas potrzebuje. Niestety patrząc na wzrost cen i obecną na całym świecie inflację, nie każdego stać na wyjazd all inclusive do Grecji czy Turcji. Jednak nie ma się co martwić, ponieważ jest wiele innych miejsc, które równie dobrze sprawdzą się jako kierunek wakacyjny, a co ważne będą o wiele tańsze! Jednym z takich krajów jest Austria, a dokładnie Wiedeń, do którego możesz zakupić bilety lotnicze w bardzo okazyjnych cenach. W dniu 3 sierpnia 2023 roku sprawdziliśmy ceny lotów z polskich lotnisk do Wiednia w terminie od 19 do 23 września 2023 roku i kwoty są naprawdę bardzo przyjemne! Jak się okazuje można znaleźć bilety już od 115 zł w dwie strony - to korzystna oferta, a podróż trwa maksymalnie godzinę i 20 minut, więc nawet nie zdążysz porządnie rozsiąść się w fotelu, a już będziesz na miejscu. Jadąc samochodem, wycieczka trwałaby o wiele dłużej nawet z południa Polski, a do tego ceny paliw raczej nie zachęcają. 

Wiedeń atrakcje: co zobaczyć i jak spędzić czas w stolicy Austrii? 

Wiedeń to piękne miasto, w którym można zobaczyć zabytki z niemalże każdego okresu historycznego. Jeśli wybierasz się tam na wycieczkę i masz w planach zwiedzanie, najlepiej jest rozpocząć je od udania się do centrum Wiednia - Innerstadt -  gdzie znajduje się gotycka katedra św. Szczepana. Miłośnicy kultury powinni udać się do dzielnicy muzeów Muzeum Quartier, gdzie znajduje się m.in. Muzeum Leopolda czy Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Podróż do Wiednia z dziećmi można urozmaicić o odwiedzenie parku rozrywki Prater, w którym czekać będzie wiele atrakcji w tym 65-metrowy diabelski młyn. Co jeszcze warto odwiedzić w Wiedniu? Nie zapomnij m.in. o pałacu Schonbrunn oraz o ratuszu, który wielu osobom przypomina budowlę z bajek Disneya. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.