Nowa atrakcja w nad Bałtykiem otwarta. Punkt widokowy wygląda jak z Pinteresta. Turyści zachwyceni

Mieszkańcy północnej Polski oraz turyści z całego kraju mogą być zadowoleni. Wyczekiwana atrakcja turystyczna w nad Morzem Bałtyckim jest już otwarta. Ogromnych rozmiarów budowla zapiera dech w piersiach. Ma aż 30 metrów, a kształtem przypomina łódź z żaglem.

W ostatnich latach co rusz powstają nowe atrakcje turystyczne w różnych zakątkach naszego kraju. Tym razem to mieszkańcy północnej Polski mogą cieszyć się oryginalnym miejscem, które z pewnością będzie przyciągać rzeszę odwiedzających. W Wolinie otworzył się już długo wyczekiwany punkt widokowy, który zachwyca wyglądem, a widoki z samego szczytu są niezapomniane. 

Zobacz wideo To najwyższy zewnętrzny taras widokowy na półkuli zachodniej. Przechodzą ciarki

Bałtyk atrakcje. Mieszkańcy Wolina są zachwyceni nowym punktem widokowym

Wolin to piękne miasto położone w północno-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Miejsce to uznawane jest za największą wyspę Polski, która w całości należy do terytorium naszego kraju. Teraz na terenie tego nietypowego regionu powstała atrakcja, na którą z niecierpliwością czekali zarówno mieszkańcy, jak i turyści. Mowa o 30-metrowej wieży przypominającej wyglądem łódź

Drodzy Mieszkańcy otworzyliśmy dzisiaj dla Państwa wieżę widokową, z której korzystać można w godz. 8-17. Oficjalnego otwarcia inwestycji modernizacji parku wraz z biciem rekordu Polski oraz wieloma atrakcjami dokonamy wspólnie z Marszałkiem Olgierd Geblewicz 23 marca br.

- poinformowała na Facebooku burmistrz miasta Ewa Grzybowska. Pod wpisem lada moment pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy zamieszczali nawet zdjęcia z wizyty na wieży, więc jak można się domyślać, atrakcja najprawdopodobniej przypadła do gustu odwiedzającym. 

Wow pięknie
Odwiedziliśmy dzisiaj przepiękny widok z góry i było dużo zwiedzających
Byłam, zaliczyłam piękne widoki

- pisali internauci w sekcji komentarzy. Jeśli będziesz więc w okolicy Wolina, nie zapomnij wstąpić na wieżę widokową, z której rozpościera się widok na piękne krajobrazy. Czy okolica oferuje jeszcze inne atrakcje?

Atrakcje na wyspie Wolin. Te miejsca warto odwiedzić

Wyspa Wolin to bez wątpienia jeden z piękniejszych regionów w naszym kraju. Ogromną popularnością cieszy tam oczywiście sam Woliński Park Narodowy, który zajmuje jej centralną część na wschód od Międzyzdrojów. Lubianym miejscem wśród turystów, którzy odwiedzają wyspę, jest również Centrum Słowian i Wikingów. Właśnie tam mamy okazję zobaczyć, jak mieszkali i żyli nasi przodkowie - to niesamowita podróż w czasie. W samym Wolinie przy ul. zamkowej 24 znajduje się coś dla fanatyków historii. Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego to jedna z najstarszych placówek kulturalnych w mieście. Odwiedzający mają okazję podziwiać między innymi wystawy archeologiczne z okresu IX-XI wieku. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA